()

Generator / Alternator 0120489337 SEG Automotive

Producător: SEG Automotive

Cod produs: 0120489337

Cod ean: 4064443047004

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Curent de incarcare generator [a] 55
Tensiune [v] 14
Role cu rola curea
Fulie curea ø [mm] 86
Numar de striatii 1
Directia de rotatie rotatie contrar acelor de ceasornic

FIAT 127 (127) 1.0 04-1977 / 12-1986 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1049 motor pe benzina
FIAT 127 (127) 1.0 Sport 07-1978 / 02-1982 hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1049 motor pe benzina
FIAT 127 Panorama (127) 1.0 01-1977 / 12-1986 combi KW: 37 CP: 50 CMC: 1049 motor pe benzina
IVECO DAILY II platou / sasiu 30-8 (12910211, 12911111, 12911112, 12911117, 12911131,... 01-1992 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (12914111, 12914112, 12914117, 12914131, 12914137,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (12934104, 12934111, 12934112, 12934117, 12934124,... 01-1991 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I platou / sasiu 35-10 (10310311, 10311111, 10311112, 10311117, 10311211,... 01-1985 / 12-1989 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 35-10 (10314204, 10314211, 10314212, 10314217, 10314411,... 01-1985 / 12-1989 caroserie KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,..., 35.10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (13110131, 13110211, 13110231, 13110311, 13110312,... 01-1990 / 04-1996 platou / sasiu KW: 85 CP: 116 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-12 (13114131, 13114204, 13114211, 13114212, 13114217,... 01-1990 / 04-1996 caroserie KW: 85 CP: 116 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,... 09-1996 / 08-1998 platou / sasiu KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-10 (94139111, 94139131, 94139311, 94139315,... 01-1991 / 12-1996 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315, 95719317,..., A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,... 09-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel

ALFA ROMEO 116760506100
ALFA ROMEO AT050600108
ALFA ROMEO 116760506000
CLAAS 6005717935
FIAT 42498240
FIAT 42498504
FIAT 04808507
LANCIA 46231786
LANCIA 4721589
LANCIA 4721591
LANCIA 4721592
LANCIA 4731839
LANCIA 4750583
LANCIA 4799364
LANCIA 4808500
LANCIA 4808502
LANCIA 4808503
LANCIA 4808505
LANCIA 77515411

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs