()

Lagar,levier ambreiaj 015.118 SAMPA

Producător: SAMPA

Cod produs: 015.118

Cod ean: 8697576274465

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

4,62 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Înaltime [mm] 17
Greutate [kg] 0,008
Parametru Globe diameter=16
Forma circular
Diametru exterior [mm] 24,25

DAF 1395606
DAF 1826683
MAN 81953020084
MERCEDES-BENZ 0002540335
MERCEDES-BENZ A0002540335
RENAULT TRUCKS 5010244051
RENAULT TRUCKS 7403150319
SCANIA 1468438
VOLVO 3150319
VOLVO 21339687

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs