()

Set segmenti piston 101 72 N0 MAHLE

Producător: MAHLE

Cod produs: 101 72 N0

Cod ean: 4009026554906,4009026846285

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Alezaj piston [mm] 125,0
Numar componente 3. DSF4.0 Cr P
Greutate netă [g] 104
Lungime ambalaj [cm] 19,0
Latime ambalaj [cm] 19,00
Inaltime ambalaj [cm] 3,00

DEUTZ 01164642
DEUTZ 01174068
DEUTZ 02149139
DEUTZ 02419139
DEUTZ 04146538
DEUTZ 04182787
DEUTZ 04240457
DEUTZ 042522050
DEUTZ 2147526
DEUTZ 2149139

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs