()
Mașini vizitate

Compresor,sistem de supraalimentare 166-01340EOL SCHLÜTTER TURBOLADER

Producător: SCHLÜTTER TURBOLADER

Cod produs: 166-01340EOL

Cod ean: 4044578707875

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Urmariti indicatiile de montaj
Piesa la schimb
Articol extins/informatii de extindere cu conducta alimentare ulei
Calitate ORIGINAL TURBO REMAN

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), A-CLASS MONOCAB (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008) 09-2004 / 06-2012 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1991 motor diesel
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), A-CLASS MONOCAB (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308) 09-2004 / 06-2012 hatchback KW: 103 CP: 140 CMC: 1991 motor diesel
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 03-2005 / 11-2011 hatchback KW: 103 CP: 140 CMC: 1991 motor diesel
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 03-2005 / 11-2011 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1991 motor diesel

MERCEDES-BENZ A6400900980
MERCEDES-BENZ A6400901480
MERCEDES-BENZ A6400901580
MERCEDES-BENZ A6400901680
MERCEDES-BENZ A6400902580
MERCEDES-BENZ A640090258080
MERCEDES-BENZ A6400902680
MERCEDES-BENZ A640090268080
Imagine Produs