()

Compresor,sistem de supraalimentare 166-05133 D SCHLÜTTER TURBOLADER

Producător: SCHLÜTTER TURBOLADER

Cod produs: 166-05133 D

Cod ean: 4044578784005

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Urmariti indicatiile de montaj
Piesa noua
Articol extins/informatii de extindere cu conducta scurgere ulei
Calitate ORIGINAL TURBO NEU

CITROËN DISPATCH II (VF7), JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V 01-2007 / 03-2016 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
CITROËN DISPATCH II caroserie, JUMPY II caroserie 1.6 HDi 90 16V 01-2007 / 03-2016 caroserie KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X) 1.6 HDi 90 16V 01-2007 / 03-2016 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT EXPERT caroserie (VF3A, VF3U, VF3X) 1.6 HDi 90 16V 01-2007 / prezent caroserie KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT EXPERT platou / sasiu 1.6 HDi 90 16V 01-2007 / prezent platou / sasiu KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
FIAT SCUDO bus (270, 272), SCUDO MPV (270, 272) 1.6 D Multijet 01-2007 / 03-2016 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
FIAT SCUDO caroserie (270, 272) 1.6 D Multijet 01-2007 / 03-2016 caroserie KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel

CITROËN/PEUGEOT 375Q2
CITROËN/PEUGEOT 0375N0
CITROËN/PEUGEOT 0375N5
CITROËN/PEUGEOT 0375Q2
CITROËN/PEUGEOT 0375Q3
CITROËN/PEUGEOT 0375Q4
CITROËN/PEUGEOT 0375Q5
CITROËN/PEUGEOT 375J0
CITROËN/PEUGEOT 375K5
CITROËN/PEUGEOT 375N5
CITROËN/PEUGEOT 0375K5
CITROËN/PEUGEOT 375Q3
CITROËN/PEUGEOT 375Q4
CITROËN/PEUGEOT 375Q5
CITROËN/PEUGEOT 9657530580
CITROËN/PEUGEOT 9657603780
CITROËN/PEUGEOT 9662371080
CITROËN/PEUGEOT 9670371380
CITROËN/PEUGEOT 9682881380
CITROËN/PEUGEOT 0375J0
CITROËN/PEUGEOT 00375Q3
CITROËN/PEUGEOT 00375Q2
CITROËN/PEUGEOT 00000375Q3
FIAT 71794229
FORD 1335262
FORD 1441254
FORD 1479841
FORD 1523337
FORD 1684949
FORD 3M5Q6K682DB
FORD 3M5Q-6K682-DB
FORD 3M5Q6K682DC
FORD 3M5Q-6K682-DC
FORD 3M5Q6K682DD
FORD 3M5Q-6K682-DD
FORD 3M5Q6K682DE
FORD 3M5Q-6K682-DE
MAZDA Y60513700D

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs