()

Sistem alimentare cu combustibil 2.12136 DT Spare Parts

Producător: DT Spare Parts

Cod produs: 2.12136

Cod ean: 04057795494626

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Pt. cod original (oe) 21100909
Lungime [mm] 687
Garantie Garantie 2 ani
Greutate netă [g] 795

VOLVO 20491368
VOLVO 20549651
VOLVO 20746639
VOLVO 21100909
VOLVO 3943112
VOLVO 8144307
Imagine Produs