()

Set ambreiaj 2.93058 DT Spare Parts

Producător: DT Spare Parts

Cod produs: 2.93058

Cod ean: 04057795494138

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Pt. cod original (oe) 8113825
Diametru [mm] 430
Garantie Garantie 2 ani
Greutate netă [g] 47200

VOLVO 8113824
VOLVO 8113825
VOLVO 8119824
VOLVO 8119825
VOLVO 85000554
VOLVO 85000555

Produse Echivalente

Imagine Produs