()

Amortizor 20334002 KAMOKA

Producător: KAMOKA

Cod produs: 20334002

Cod ean: 5908242651385

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul a fost înlocuit de:

Partea de montare punte fata
Tip amortizor presiune gas
Tip constructiv amortizor Ansamblu amortizor-arc
Tip montare amortizor stift superior
Sistem amortizor bitubular

VOLVO 8646872
VOLVO 9492567
VOLVO 9492566
VOLVO 9492564
VOLVO 8667253
VOLVO 8667250
VOLVO 8667248
VOLVO 8646932
VOLVO 8646927
VOLVO 8646873
VOLVO 30683342
VOLVO 8646871
VOLVO 8646834
VOLVO 8646420
VOLVO 8646419
VOLVO 8624604
VOLVO 30683703
VOLVO 30683344
VOLVO 30683343

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs