()

Catalizator 28201 FONOS

Producător: FONOS

Cod produs: 28201

Cod ean: 3277490282019

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lungime [mm] 600
Greutate [kg] 3,500
Cod 92
Articol completare/info suplimentar 2 cu piese componente
Garantie Garantie 3 ani

Sistem de esapament FONOS CIK000467 1
Sistem de esapament FONOS CIK006349 1
Sistem de esapament FONOS CIK006440 1
Sistem de esapament FONOS CIK006634 1
Sistem de esapament FONOS CIK010877 1
Sistem de esapament FONOS CIK012290 1
Sistem de esapament FONOS CIK028590 1
Sistem de esapament FONOS CIK028591 1
Sistem de esapament FONOS CIK028593 1
Sistem de esapament FONOS CIK028595 1
Sistem de esapament FONOS CIK028597 1
Sistem de esapament FONOS CIK031193 1
Sistem de esapament FONOS CIK032035 1
Sistem de esapament FONOS CIK032793 1
Sistem de esapament FONOS CIK032795 1
Sistem de esapament FONOS CIK032969 1
Sistem de esapament FONOS CIK058585 1
Sistem de esapament FONOS CIK058672 1
Sistem de esapament FONOS CIK059305 1
Sistem de esapament FONOS CIK100641 1
Sistem de esapament FONOS CIK132586 1
Sistem de esapament FONOS MNK003952 1
Sistem de esapament FONOS MNK007071 1
Sistem de esapament FONOS MNK015286 1
Sistem de esapament FONOS MNK019862 1
Sistem de esapament FONOS MNK023444 1
Sistem de esapament FONOS MNK023445 1
Sistem de esapament FONOS MNK133134 1
Sistem de esapament FONOS MNK133143 1
Sistem de esapament FONOS PEK000711 1
Sistem de esapament FONOS PEK000712 1
Sistem de esapament FONOS PEK008683 1
Sistem de esapament FONOS PEK012769 1
Sistem de esapament FONOS PEK012778 1
Sistem de esapament FONOS PEK019351 1
Sistem de esapament FONOS PEK020028 1
Sistem de esapament FONOS PEK022685 1
Sistem de esapament FONOS PEK023381B 1
Sistem de esapament FONOS PEK026606 1
Sistem de esapament FONOS PEK026612B 1
Sistem de esapament FONOS PEK026613 1
Sistem de esapament FONOS PEK028201B 1
Sistem de esapament FONOS PEK030822B 1
Sistem de esapament FONOS PEK030846 1
Sistem de esapament FONOS PEK031166 1
Sistem de esapament FONOS PEK031167 1
Sistem de esapament FONOS PEK031524 1
Sistem de esapament FONOS PEK031734 1
Sistem de esapament FONOS PEK032038 1
Sistem de esapament FONOS PEK032806 1
Sistem de esapament FONOS PEK032807 1
Sistem de esapament FONOS PEK033259 1
Sistem de esapament FONOS PEK033263 1
Sistem de esapament FONOS PEK033269 1
Sistem de esapament FONOS PEK033272 1
Sistem de esapament FONOS PEK110730 1

CITROËN C4 II (NC) 1.6 THP 155 11-2009 / 12-2016 hatchback KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 508 I (8D) 1.6 THP 11-2010 / 12-2018 limuzina KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 508 SW I (8E) 1.6 THP 11-2010 / 12-2018 combi KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S JCW 11-2011 / 04-2015 Cabriolet KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper S 02-2010 / 06-2015 Cabriolet KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S 11-2011 / 04-2015 Cabriolet KW: 120 CP: 163 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN DS3 (SA) 1.6 Racing 02-2011 / 07-2015 hatchback KW: 149 CP: 203 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI COUNTRYMAN (R60), CROSSOVER (R60), MINI COUNTRYMAN (R60), MINI COUNTRYMAN / COOPER COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 08-2010 / 10-2016 combi KW: 120 CP: 163 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN DS4 (NX) 1.6 THP 155 04-2011 / 07-2015 hatchback KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN C4 PICASSO I microbus (UD) 1.6 THP 155 09-2010 / 08-2013 microbus KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA) 1.6 THP 155 09-2010 / 08-2013 microbus KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI (R56), MINI ESPORTIVO (R56) Cooper S 03-2010 / 11-2013 hatchback KW: 120 CP: 163 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI COUNTRYMAN (R60), CROSSOVER (R60), MINI COUNTRYMAN (R60), MINI COUNTRYMAN / COOPER COUNTRYMAN (R60) Cooper S 08-2010 / 10-2016 combi KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI cupe (R58) Cooper S JCW 12-2010 / 04-2015 cupe KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 THP 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN DS3 (SA) 1.6 Racing 02-2011 / 07-2015 hatchback KW: 152 CP: 207 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI CLUBMAN (R55), MINI CLUBMAN (R55), MINI CLUBMAN Wagon (R55) Cooper S 03-2010 / 06-2014 combi KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN DS5 1.6 THP 155 11-2011 / 07-2015 hatchback KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI cupe (R58) Cooper S 12-2010 / 04-2015 cupe KW: 135 CP: 184 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI cupe (R58) John Cooper Works 12-2010 / 05-2015 cupe KW: 155 CP: 211 CMC: 1598 motor pe benzina

CITROËN 1706F6
CITROËN 1706P8
CITROËN 1706W3
CITROËN 1706W6
CITROËN 1706Z2
CITROËN 1706Z3
CITROËN 1612916480
MINI 18307599436
MINI 18307597972
MINI 18307587713
MINI 18307583146
MINI 18307558787
MINI 18307558755
PEUGEOT 1706Z3
PEUGEOT 1706Z2
PEUGEOT 1706W6
PEUGEOT 1706W3
PEUGEOT 1706P8
PEUGEOT 1706F6
PEUGEOT 1612916480

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs