()

Set pompa apa + curea dintata 3096W0585 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 3096W0585

Cod ean: 4066423934113

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Latime 1 [mm] 20
Numar dinti 1 141
Tip constructiv pompa apa pentru actionare curea distributie
Articol completare/info suplimentar 2 fara set suruburi

FORD B-MAX (JK) 1.5 TDCi 10-2012 / prezent microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1499 motor diesel
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.5 TDCi 09-2012 / 04-2017 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1499 motor diesel
FORD TRANSIT COURIER B460 Autoutilitară/limuzină spațioasă 1.5 TDCi 02-2014 / 12-2023 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 55 CP: 75 CMC: 1499 motor diesel
FORD TOURNEO COURIER B460 microbus 1.5 TDCi 02-2014 / 12-2023 microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1499 motor diesel
PEUGEOT GRAND RAID, PARTNER, PARTNER TEPEE 1.6 HDi / BlueHDi 75 06-2008 / 12-2018 microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1560 motor diesel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 microbus 1.5 TDCi 05-2015 / 12-2022 microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1499 motor diesel
CITROËN DISPATCH III caroserie (V), JUMPY III caroserie (V) 1.6 BlueHDi 95 04-2016 / 04-2020 caroserie KW: 70 CP: 95 CMC: 1560 motor diesel
CITROËN DISPATCH III caroserie (V), JUMPY III caroserie (V) 1.6 BlueHDi 115 04-2016 / 06-2022 caroserie KW: 85 CP: 115 CMC: 1560 motor diesel
CITROËN DISPATCH III bus (V), JUMPY III bus (V) 1.6 BlueHDi 95 04-2016 / prezent bus KW: 70 CP: 95 CMC: 1560 motor diesel
CITROËN DISPATCH III bus (V), JUMPY III bus (V) 1.6 BlueHDi 115 04-2016 / 06-2022 bus KW: 85 CP: 115 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 5008 II (MC, MJ, MR, M4) 1.6 BlueHDi 100 (MCBHYB) 12-2016 / prezent microbus KW: 73 CP: 99 CMC: 1560 motor diesel
CITROËN DISPATCH III platou / sasiu (V), JUMPY III platou / sasiu (V) 1.6 BlueHDi 95 09-2016 / 04-2020 platou / sasiu KW: 70 CP: 95 CMC: 1560 motor diesel

CITROËN 1610577380
CITROËN 0830.75
CITROËN E111465
CITROËN 9808835080
CITROËN 9804492980
CITROËN 98 088 350 80
CITROËN 9673528080
CITROËN 96 735 280 80
CITROËN 830.75
CITROËN 1610577780
CITROËN 1610577680
CITROËN 1609417680
CITROËN 1609314880
CITROËN 16 105 773 80
CITROËN 1201K8
CITROËN 1201G9
CITROËN 1201G1
CITROËN 1201.K8
CITROËN 1201.G9
CITROËN 1201.G1
FIAT 9654514780
FIAT 9467644089
FORD CV618564BA
FORD 2330996
FORD 2S6Q8591AA
FORD 2S6Q8591AB
FORD 2S6Q8591AC
FORD 2S6Q8591BA
FORD 3M5Q8591BB
FORD 3M5Q8591CA
FORD AV6Q6M250AA
FORD AV6Q6M250AB
FORD 3M5Q8591BC
FORD FM5Q 6B217 AA
FORD FM5Q-6K288-AA
FORD FM5Q6B217AA
FORD FM5Q6K288AA
FORD FM5Q8B596AA
FORD FM5Q8B596BA
FORD ME3M5Q8591C2A
FORD ME3M5Q8591C2B
FORD Y40115010
FORD 1872496
FORD 2008687
FORD 1 690 270
FORD 1 725 441
FORD 1147585
FORD 1232179
FORD 1313842
FORD 1348621
FORD 1351130
FORD 1359942
FORD 1364681
FORD 1366614
FORD 1420149
FORD 1430428
FORD 1690270
FORD 1715829
FORD 1715839
FORD 1725441
FORD 1751391
FORD 1872492
FORD 1872494
MAZDA Y650-12-730A
MAZDA Y650-12-730
MAZDA Y60315100
MAZDA Y60115S20
MAZDA Y60115010A
MAZDA Y60115010
MAZDA Y601-15-010
MAZDA Y401-12-730
MAZDA Y60115010B
MINI 11517805992
MITSUBISHI MN982556
MITSUBISHI MN982503
OPEL 03646 454
OPEL 3646454
OPEL 3646453
OPEL 3646435
OPEL 36 46 454
OPEL 3646 454
OPEL 3646452
PEUGEOT 1623095180
SUZUKI 17400-69K00
SUZUKI 1740062M00
SUZUKI 12823-73J00
TOYOTA SU001-A0150
TOYOTA SU001-A0564
TOYOTA SU001-A3087
TOYOTA SU001-A3088
TOYOTA SU001-A3089
TOYOTA SU001A3088
VAUXHALL 003646454
VAUXHALL 03646454
VOLVO 30711527
VOLVO 30751971
VOLVO 31330200
VOLVO 31339887
Imagine Produs