()

Set frana, frana disc 3405B2213 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 3405B2213

Cod ean: 4066423935561

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru exterior [mm] 316
Diametru de centrare [mm] 58
Înaltime [mm] 67,4
Grosime disc frâna [mm] 20
Grosime minima [mm] 18
Asezare gauri/numar gauri 05/07
Tip disc frâna ventilat interior
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Numărul indicatorilor de uzură [per axă] 4
Partea de montare puntea spate

CHEVROLET 84144898
GENERAL MOTORS 22846360
GENERAL MOTORS 20965713
OPEL 39021483
OPEL 95515498
OPEL 95514644
OPEL 542125
OPEL 13237766
OPEL 22846362
OPEL 16586609
OPEL 1605366
OPEL 1605223
OPEL 1605179
OPEL 1605104
OPEL 13343451
OPEL 13338368
SAAB 13237767
SAAB 20978663
SUBARU 26700FE000
Imagine Produs