()

Set frana, frana disc 3405B2517 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 3405B2517

Cod ean: 4066423950427

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru exterior [mm] 340,0
Diametru interior [mm] 136,0
Diametru de centrare [mm] 71,1
Grosime disc frâna [mm] 30
Grosime minima [mm] 28
Înaltime [mm] 48
Asezare gauri ø [mm] 108,0
Asezare gauri/numar gauri 5/8
Diametrul orificiului [mm] 13,2
Tip disc frâna ventilat
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Numărul indicatorilor de uzură [per axă] 1
Lungime contact avertizare [mm] 310
Partea de montare punte fata

CITROËN 424988
CITROËN YL00204580
PEUGEOT 1610100580
PEUGEOT 1610103580
PEUGEOT 1611840980
PEUGEOT 1613192680
PEUGEOT 1617284780
PEUGEOT 1618864280
PEUGEOT 1647863080
PEUGEOT 1647863180
PEUGEOT 4254A6
Imagine Produs