()

Set frana, frana disc 3405B3034 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 3405B3034

Cod ean: 4066423961591

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Grosime disc frâna [mm] 28
Diametru exterior [mm] 305,0
Diametru interior [mm] 154,5
Tip disc frâna ventilat
Diametru de centrare [mm] 73,8
Numar gauri 5
Unitate de calitate set
Contact indicator uzura nu pt. indicator indicator de avertizare uzură pregătit
Asezare gauri ø [mm] 120,65
Diametrul orificiului [mm] 13,4
Partea de montare punte fata

DAIMLER JLM20150
DAIMLER JLM21279
DAIMLER JLM21749
DAIMLER C2C41249
EICHER 101670299
EICHER 101591259
FORD ME6G9J2K021AA
FORD ME6G9J2K021AB
FORD BG912K021AA
FORD 7G912K021BB
FORD 6G912K021D1B
FORD 6G912K021D1A
FORD 6G912K021A2D
FORD 6G912K021A2C
FORD 6G912K021A2A
FORD 1916756
FORD 1747043
FORD 1566232
FORD 1458247
FORD 1437761
FORD 1436498
FORD 1432363
FORD 1379971
FORD 1427386
FORD 6G912K021A2B
FORD (CHANGAN) 1461658
JAGUAR MXD1790AA
JAGUAR T4N13433
JAGUAR MJA1791AA
JAGUAR JLM20653
LAND ROVER LR134693
LAND ROVER LR134692
LAND ROVER LR001017
LAND ROVER LR004936
LAND ROVER LR027309
MG (SAIC) 10203163
MG (SAIC) 10767908
ROEWE (SAIC) 10138340
VOLVO 31304129
VOLVO 30793941
VOLVO 30793540
VOLVO 3079354
VOLVO 30778910
Imagine Produs