()

Set scule blocare distributie 36413SP Condor werkzeug

Producător: Condor werkzeug

Cod produs: 36413SP

Cod ean: 4037374364151

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Pt. numar motor Z13DTR
Restrictiile producatorului ALFA ROMEO

SUZUKI SWIFT III (FZ, NZ), SWIFT IV (FZ, NZ), SWIFT MK V (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG413D, ZC02S, ZC92S) 10-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FORD SAPPHIRE I (GBG, GB4), SIERRA II (GBG, GB4), SIERRA II Sapphire (GBG, GB4) 1.6, 1.6 KENT 01-1988 / 02-1993 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 1597 motor pe benzina
FORD SIERRA II (GBC, GBG), SIERRA II hatchback (GBC, GBG) 1.6, 1.6 KENT 01-1988 / 02-1993 hatchback KW: 53 CP: 72 CMC: 1597 motor pe benzina
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35) 10-2010 / 10-2014 combi KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A) 09-2010 / 08-2013 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.6 01-1988 / 02-1993 combi KW: 53 CP: 72 CMC: 1597 motor pe benzina
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet 10-2009 / 02-2012 hatchback KW: 62 CP: 84 CMC: 1248 motor diesel
FIAT FIORINO Autoutilitară/limuzină spațioasă (225) 1.3 D Multijet 07-2009 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) combi (P10) 1.3 CDTi 10-2010 / 10-2015 combi KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.3 CDTi 06-2010 / 11-2014 microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A, 225AXH1A, 225AXL1A,... 07-2010 / prezent microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
FIAT DOBLO Autoutilitară/limuzină spațioasă (223), DOBLO MONOCAB (223) 1.3 JTD 16V Multijet 08-2006 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 62 CP: 84 CMC: 1248 motor diesel
FIAT GRANDE PUNTO (199), PUNTO (199) 1.3 D Multijet 07-2008 / prezent hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet 07-2008 / 02-2012 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL CORSAVAN Mk III (D) Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI 07-2006 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PUNTO Caseta/ Hatchback (199) 1.3 D Multijet 04-2008 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT GRANDE PUNTO (199), PUNTO (199) 1.3 D Multijet 04-2010 / prezent hatchback KW: 62 CP: 84 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 07-2006 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 07-2006 / 06-2010 Caseta/ Hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 11-2009 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel

ALFA ROMEO 1870900300
ALFA ROMEO 1870900400
ALFA ROMEO 1871000200
ALFA ROMEO 1871000900
ALFA ROMEO 1871008600
ALFA ROMEO 1860985000
CITROËN/PEUGEOT 0104.C
CITROËN/PEUGEOT 0104.B
CITROËN/PEUGEOT 0104.A
FORD 3031475
FORD 3031472
FORD 3031469
FORD 3031468
OPEL 991238300
OPEL 991768610
OPEL EN46781
OPEL EN46785
OPEL KM662C
Imagine Produs