()
Mașini vizitate

Set filtre 4055F30119 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 4055F30119

Cod ean: 4066016018701

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO BE BOP (KW0/1) 1.5 dCi 06-2009 / prezent microbus KW: 80 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO Express (FW0/1), KANGOO Rapid (FW0/1) 1.5 dCi 75 (FW07, FW10, FW04) 09-2010 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO Express (FW0/1), KANGOO Rapid (FW0/1) 1.5 dCi 110 (FW0C, FW0H) 09-2010 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 80 CP: 109 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO BE BOP (KW0/1) 1.5 dCi 75 09-2010 / prezent microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi 110 (KW0C, KW0H) 09-2010 / prezent microbus KW: 80 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 02-2008 / prezent microbus KW: 50 CP: 68 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi 85 (KW0K, KW0L, KW0B) 02-2008 / prezent microbus KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi 105 (KW0F) 02-2008 / prezent microbus KW: 76 CP: 103 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO Express (FW0/1), KANGOO Rapid (FW0/1) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 02-2008 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 50 CP: 68 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO Express (FW0/1), KANGOO Rapid (FW0/1) 1.5 dCi 85 (FW0K, FW0L, FW0B) 02-2008 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 63 CP: 86 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO Express (FW0/1), KANGOO Rapid (FW0/1) 1.5 dCi 105 (FW0F) 02-2008 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 76 CP: 103 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO BE BOP (KW0/1) 1.5 dCi (KW0F) 02-2009 / 12-2012 microbus KW: 76 CP: 103 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO Express (FW0/1), KANGOO Rapid (FW0/1) 1.5 dCi 90 (FW0G, FW05, FW08, FW11) 06-2009 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO BE BOP (KW0/1) 1.5 dCi (KW0G) 06-2009 / 12-2012 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi (KW0C, KW2C, KW4C) 02-2008 / prezent microbus KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi 75 (KW07, KW10, KW04) 11-2012 / prezent microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi 90 (KW05, KW08, KW0G, KW11) 06-2008 / prezent microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1), KANGOO II (KW0/1) 1.5 dCi 110 (KW06, KW12) 03-2013 / prezent microbus KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA KANGOO Express (FW0/1), KANGOO Rapid (FW0/1) 1.5 dCi 110 (FW06, FW12) 09-2013 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 81 CP: 110 CMC: 1461 motor diesel

MERCEDES-BENZ A 415 094 03 04
MERCEDES-BENZ 415 094 03 04
NISSAN 15208-00QAF
NISSAN 15208-AW300
NISSAN 2789100Q0H
NISSAN 2789100Q0J
NISSAN 2789100Q1J
OPEL 4415442
RENAULT, RENAULT KOREA 272770741R
RENAULT, RENAULT KOREA 8660003795
RENAULT, RENAULT KOREA 8200911877
RENAULT, RENAULT KOREA 8200911875
RENAULT, RENAULT KOREA 8200867980
RENAULT, RENAULT KOREA 8200788425
RENAULT, RENAULT KOREA 8200788196
RENAULT, RENAULT KOREA 8200768927
RENAULT, RENAULT KOREA 8200669187
RENAULT, RENAULT KOREA 8200274858
RENAULT, RENAULT KOREA 272773608R
RENAULT, RENAULT KOREA 165462862R
RENAULT, RENAULT KOREA 164005033R
RENAULT, RENAULT KOREA 164001137R
SUZUKI 16510-84A10
Imagine Produs