()
Mașini vizitate

Set filtre 450001142P MASTER-SPORT GERMANY

Producător: MASTER-SPORT GERMANY

Cod produs: 450001142P

Cod ean: 4255708553341

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Unitate de calitate set
Greutate neta [kg] 0,49
Greutate brută [kg] 0,49

FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 03-2010 / 08-2013 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.4 Natural Power (169AXHIA) 09-2010 / 08-2013 hatchback KW: 57 CP: 78 CMC: 1368 motor pe benzina
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A) 04-2010 / 08-2013 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
LANCIA YPSILON (843) 1.2 (843.AXL1A) 08-2010 / 12-2011 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 LPG (169CXF1A) 11-2010 / 08-2013 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT 500 (312) 1.2 LPG (312AXA1A) 12-2010 / prezent hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
LANCIA YPSILON (843) 1.4 LPG (843.AXG1A) 11-2010 / 12-2011 hatchback KW: 57 CP: 78 CMC: 1368 motor pe benzina
FIAT PANDA Caseta/ Hatchback (169) 1.4 Natural Power 10-2009 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 57 CP: 78 CMC: 1368 motor pe benzina
LANCIA YPSILON (312) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) 05-2011 / 12-2021 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
LANCIA YPSILON (312) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) 05-2011 / prezent hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT 500 (312) 1.2 (312AXA1A) 07-2007 / prezent hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FORD KA (RU8) 1.2 10-2008 / 05-2016 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT 500 C (312) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) 09-2009 / prezent Cabriolet KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina

FIAT 55256470
FIAT 77366065
FIAT 71773191
FIAT 6001073265
FIAT 46723321
FIAT 55230822
FIAT 55213927
FIAT 46544820
FIAT 71765459
FIAT 71736161
FIAT 6000611028
FIAT 6000605218
FIAT 55192012
FIAT 46751179
FORD 1751 197
FORD 1557 375
FORD 3396 825
FORD 2217 580
FORD 1699 522
FORD 1535 505
FORD KL07-14-302B
FORD AS51-6731-AA
FORD 9S51-6731-AA
FORD 3803 268
FORD 1706 917
FORD 1542 777
Imagine Produs