()
Mașini vizitate

Set filtre 450001282P MASTER-SPORT GERMANY

Producător: MASTER-SPORT GERMANY

Cod produs: 450001282P

Cod ean: 4255708553853

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Unitate de calitate set
Greutate neta [kg] 0,52
Greutate brută [kg] 0,52

OPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19) 11-1996 / 04-2002 limuzina KW: 60 CP: 82 CMC: 1995 motor diesel
OPEL VECTRA B hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68) 11-1996 / 06-2000 hatchback KW: 60 CP: 82 CMC: 1995 motor diesel
OPEL VECTRA B combi (J96) 2.0 DI 16V (F35) 11-1996 / 06-2000 combi KW: 60 CP: 82 CMC: 1995 motor diesel
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19) 06-1997 / 04-2002 limuzina KW: 74 CP: 101 CMC: 1995 motor diesel
OPEL VECTRA B hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68) 06-1997 / 07-2003 hatchback KW: 74 CP: 101 CMC: 1995 motor diesel
OPEL VECTRA B combi (J96) 2.0 DTI 16V (F35) 06-1997 / 07-2003 combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1995 motor diesel
OPEL VECTRA B hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68) 09-2000 / 07-2003 hatchback KW: 92 CP: 125 CMC: 2172 motor diesel
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19) 09-2000 / 04-2002 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 2172 motor diesel
OPEL VECTRA B combi (J96) 2.2 DTI 16V (F35) 09-2000 / 07-2003 combi KW: 92 CP: 125 CMC: 2172 motor diesel

OPEL 5818 508
OPEL 1808607
OPEL 90570368
OPEL 90540460
OPEL 5650319
OPEL 5818084
OPEL 5818083
OPEL 5818 509
OPEL 95507489
OPEL 834316
OPEL 93190458
OPEL 818531
OPEL 818005
OPEL 818 027
OPEL 802721
OPEL 90499601
OPEL 834323
Imagine Produs