()

Set filtre 450002042P MASTER-SPORT GERMANY

Producător: MASTER-SPORT GERMANY

Cod produs: 450002042P

Cod ean: 4255708553280

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Unitate de calitate set
Greutate neta [kg] 0,82
Greutate brută [kg] 0,82

PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.0 i 03-1994 / 04-2002 bus KW: 80 CP: 109 CMC: 1998 motor pe benzina
PEUGEOT BOXER bus (230P) 1.9 TD 08-1994 / 04-2002 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (230P) 1.9 TD 03-1994 / 04-2002 bus KW: 68 CP: 92 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (230P) 1.9 TD 4x4 07-1996 / 04-2002 bus KW: 68 CP: 92 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.0 i 4x4 08-1996 / 04-2002 bus KW: 80 CP: 109 CMC: 1998 motor pe benzina
PEUGEOT BOXER caroserie (230L), BOXER FURGON caroserie (230L) 1.9 D 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 51 CP: 69 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER caroserie (230L), BOXER FURGON caroserie (230L) 1.9 TD 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 68 CP: 92 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (230P) 1.9 D 03-1994 / 04-2002 bus KW: 51 CP: 69 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER caroserie (230L), BOXER FURGON caroserie (230L) 2.0 i 06-1994 / 04-2002 caroserie KW: 80 CP: 109 CMC: 1998 motor pe benzina
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT) 2.0 i 06-1994 / 04-2002 platou / sasiu KW: 80 CP: 109 CMC: 1998 motor pe benzina
PEUGEOT BOXER caroserie (230L), BOXER FURGON caroserie (230L) 1.9 D 07-1999 / 04-2002 caroserie KW: 50 CP: 68 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER caroserie (230L), BOXER FURGON caroserie (230L) 1.9 TD 07-1999 / 04-2002 caroserie KW: 66 CP: 90 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT) 1.9 TD 07-1994 / 04-2002 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 1905 motor diesel
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT) 1.9 TD 06-1994 / 04-2002 platou / sasiu KW: 66 CP: 90 CMC: 1905 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (230) 2.0 JTD 10-2001 / 04-2002 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 1997 motor diesel
FIAT DUCATO bus (230) 2.0 JTD 10-2001 / 04-2002 bus KW: 62 CP: 84 CMC: 1997 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (244, Z) 2.0 HDi 12-2001 / 06-2006 bus KW: 62 CP: 84 CMC: 1997 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (244, Z) 2.2 HDi 12-2001 / 06-2006 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 2179 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (244) 2.0 12-2001 / 07-2006 caroserie KW: 81 CP: 110 CMC: 1998 motor pe benzina
FIAT DUCATO caroserie (244) 2.0 JTD 12-2001 / 07-2006 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 1997 motor diesel

CITROËN 6447 TY
CITROËN 1444 99
CITROËN 6479 A0
CITROËN 1109 X1
CITROËN 1109 T1
CITROËN 1109 R1
CITROËN 1109 AL
CITROËN E149102
CITROËN 96 371 434 80
CITROËN 1109 X2
CITROËN 1444 TY
FIAT 1310636080
FIAT 71736124
FIAT 9456183480
FIAT 9456203480
FIAT 9456203580
FIAT 1312764080
FIAT 1312766080
GENERAL MOTORS 3647177
OPEL 3647177
PEUGEOT 1444TY
PEUGEOT 6479 A0
PEUGEOT 6447 SY
PEUGEOT 1109 T0
PEUGEOT 1109 R1
PEUGEOT 1109 AL
PEUGEOT 1444 A0
PEUGEOT 9644885480
PEUGEOT E149134
PEUGEOT 1109 R0
PEUGEOT E149102
RENAULT, RENAULT KOREA 86 71 004 329
SUZUKI 16510-86CA0
SUZUKI 16510-86CA0-000
SUZUKI 16510-86CB0
SUZUKI 16510-86CB0-000
SUZUKI 16510-86CB1
SUZUKI 16510-66G00
SUZUKI 16510-86CB1-000
SUZUKI 16510-86Z00
SUZUKI 16510-86Z00-000
SUZUKI 16510-66G00-000
SUZUKI 16510-66G02
SUZUKI 16510-66G02-000
TOYOTA SU001-00453
TOYOTA SU001-01084
Imagine Produs