()

Set piese, inspectie 4682P0319 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 4682P0319

Cod ean: 4065739071840

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip filtru Filtru carbon activ
Articol extins/informatii de extindere cu pompa apa
Din mai multe piese din mai multe piese
Numarul de curele 1

AUDI A4 / S4 B6 (8E2), A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 11-2000 / 12-2004 limuzina KW: 96 CP: 130 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 09-2001 / 12-2004 combi KW: 96 CP: 130 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B6 (8E2), A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 05-2001 / 12-2004 limuzina KW: 74 CP: 101 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 11-2001 / 12-2004 combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B6 (8E2), A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro 11-2001 / 12-2004 limuzina KW: 96 CP: 130 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro 11-2001 / 12-2004 combi KW: 96 CP: 130 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B6 (8E2), A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 06-2004 / 12-2004 limuzina KW: 85 CP: 116 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 06-2004 / 12-2004 combi KW: 85 CP: 116 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 (8EC), A4 B7 (8EC), A4 B7 Sedan (8EC) 1.9 TDI 11-2004 / 06-2008 limuzina KW: 85 CP: 116 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI 11-2004 / 06-2008 combi KW: 85 CP: 116 CMC: 1896 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 Cabriolet (8HE), A4 B7 Cabriolet (8HE) 2.0 TDI 01-2006 / 03-2009 Cabriolet KW: 103 CP: 140 CMC: 1968 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 (8EC), A4 B7 (8EC), A4 B7 Sedan (8EC) 2.0 TDI quattro 01-2006 / 06-2008 limuzina KW: 103 CP: 140 CMC: 1968 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 01-2006 / 06-2008 combi KW: 103 CP: 140 CMC: 1968 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 (8EC), A4 B7 (8EC), A4 B7 Sedan (8EC) 2.0 TDI 11-2004 / 06-2008 limuzina KW: 103 CP: 140 CMC: 1968 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 11-2004 / 06-2008 combi KW: 103 CP: 140 CMC: 1968 motor diesel
AUDI A4 / S4 B7 Cabriolet (8HE), A4 B7 Cabriolet (8HE) 2.0 TDI 01-2006 / 03-2009 Cabriolet KW: 100 CP: 136 CMC: 1968 motor diesel

AC XD 9060 E
AUDI 038 109 244 J
AUDI 038 109 244 N
AUDI 038 121 011 C
AUDI 038 121 011 D
AUDI 038 121 011 G
AUDI 038 121 011 H
AUDI 038 121 011 J
AUDI 038 121 011 K
AUDI 038109119L
AUDI 038109119N
AUDI 038109119P
AUDI 038109119S
AUDI 038109243M
AUDI 038109454A
AUDI 038121011CX
AUDI 038121011DX
AUDI 038121011GX
AUDI 038121011HX
AUDI 038121011JX
AUDI 038121011KX
AUDI 03G 121 011
AUDI 03L 121 011 B
AUDI 03L 121 011 G
AUDI 03L121011BX
AUDI 045109243F
AUDI 38 109 244 J
AUDI 38 109 244 N
AUDI 38121011DX
AUDI 4B0 819 439 B
AUDI 4B0 819 439 C
AUDI 8E0 819 439 C
AUDI N 908 132 01
AUDI N 908 132 02
AUDI N 908 132 03
AUDI N01508311
AUDI N01508315
AUDI N10444702
AUDI N90905502
AUDI N91101401
AUDI SKAF-0060006
AUDI (FAW) 06C 133 843
CHRYSLER 68000678AA
CHRYSLER 68000693AB
CHRYSLER 68004313AA
FIAT 46473803
FIAT 9948070
FORD 01459212
FORD 1 100 696
FORD 1 221 491
FORD 1 459 212
FORD 1006944
FORD 1100556
FORD 1100635
FORD 1100672
FORD 1100696
FORD 1109546
FORD 1118997
FORD 1124944
FORD 1131812
FORD 1221490
FORD 1225896
FORD 1250636
FORD 1250855
FORD 1457395
FORD 1673518
FORD 2 579 863
FORD 2M216K254AA
FORD 3M216268AA
FORD 6M216B709AA
FORD ME6M21-8501-B1A
FORD N015083VX11
FORD N015083VX12
FORD N909055VX01
FORD N909055VX02
FORD N909349VX01
FORD RM6M21-8501-BA
FORD RMXM21-8501-AA
FORD XM21-6744-AA
FORD XM21-8501-AA
FORD XM216268AA
FORD XM216268BA
FORD YM218A663AA
FORD MOTOR COMPANY VWN3CA-6B709-AA
FORD USA 2M216K297AA
LINDE 0009830621
MAN 65.90310-0000
MITSUBISHI MN980017
MITSUBISHI MN980104
MITSUBISHI MN980134
MITSUBISHI MN980254
RENAULT TRUCKS 50 21 185 519
SEAT 1C0 127 401
SEAT 1J0 127 401D
SEAT 1J0127247A
SEAT 1J0127399A
SEAT 1J0127401
SEAT 1J0127401A
SEAT 1J0127401B
SEAT 1J0127401J
SEAT 2D0127399
STILL 171 568
VAG 038 115 466
VAG 074 115 562
VAG 15027401A
VAG 1C0127401
VAG 1CO127401
VAG 1J0 127 399 A
VAG 1J0 127 401
VAG 1J0 127 401 A
VAG 1J0 127 401 B
VAG 1J0 127 401 D
VAG 1JO 127 401
VAG 2D0 127 399
VAG 2D0127499
VAG 2DO127399
VAG 3B0127400R
VAG 741 155 62
VAG OD2 127 399
VW 038109243F
VW 03G133837
VW 06C133837L
VW 06C133843
VW 06E133837D
VW N 911 014 01
VW N90905501
Imagine Produs