()

Camasa cilindru 51-05325-000 YENMAK

Producător: YENMAK

Cod produs: 51-05325-000

Cod ean: 8698488152353

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Alezaj piston [mm] 114
Lungime [mm] 235,3
Material Fonta
Bucșă chiulasă fara inel de camasa
Dimensiune standard (std)
Articol completare/info suplimentar 2 cu bucsa chiulasa umeda
Suprafata fosfatat
Inaltime perete [mm] 1,2
De la grosime flansa [mm] 123,05
Diametru flanșă [mm] 130,95
Diametru exterior [mm] 125,67

CUMMINS 3944344
CUMMINS 3800328
CUMMINS 4244330
CUMMINS 3948095
CUMMINS 5404408
CUMMINS 5527862
KOMATSU 6742-01-5159

Produse Echivalente

Imagine Produs