()
Mașini vizitate

Toba esapamet intermediara 53.03.56 IMASAF

Producător: IMASAF

Cod produs: 53.03.56

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Partea de montare centru

OPEL COMBO Autoutilitară/limuzină spațioasă 1.6 10-2001 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 64 CP: 87 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL COMBO Tour 1.6 10-2001 / 09-2006 microbus KW: 64 CP: 87 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL COMBO Tour 1.4 10-2004 / 12-2011 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL COMBO Autoutilitară/limuzină spațioasă 1.4 16V 08-2005 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina

OPEL 13107607
OPEL 13204579
OPEL 24402350
OPEL 5852162
OPEL 5852446
OPEL 5852482

Produse Echivalente

Imagine Produs