()

Toba esapament finala 53.32.27 IMASAF

Producător: IMASAF

Cod produs: 53.32.27

Cod ean: 8033434061417

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Partea de montare spate
Lungime [mm] 1030
Greutate [kg] 9,48

OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) 09-1998 / 09-2000 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.6 16V (F69) 09-1998 / 01-2005 limuzina KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) 09-1998 / 09-2000 limuzina KW: 85 CP: 116 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 2.0 16V (F69) 09-1998 / 01-2005 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.4 16V (F69) 09-1998 / 01-2005 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) 09-2000 / 01-2005 limuzina KW: 62 CP: 84 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) 06-2000 / 01-2005 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 2.2 16V (F69) 03-2001 / 01-2005 limuzina KW: 108 CP: 147 CMC: 2198 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) 12-2002 / 12-2009 limuzina KW: 76 CP: 103 CMC: 1598 motor pe benzina

OPEL 5852105
OPEL 93197202
OPEL 93193076
OPEL 93193075
OPEL 90530892
OPEL 854165
OPEL 5854558
OPEL 5854557
OPEL 5852465
OPEL 5852457
OPEL 5852407
OPEL 5852401
OPEL 5852117
OPEL 13158583
OPEL 5852102
OPEL 5852098
OPEL 5852068
OPEL 5852059
OPEL 5852058
OPEL 24423010
OPEL 24423002
OPEL 24422993
OPEL 24416805
OPEL 13183201
OPEL 13183195
OPEL 13158593

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs