()

Toba esapament finala 617412 FONOS

Producător: FONOS

Cod produs: 617412

Cod ean: 3277490199713

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lungime [mm] 840
Greutate [kg] 5,670
Cod 52
Articol completare/info suplimentar 2 fara piese componente
Garantie Garantie 3 ani
Umplut

OPEL ASTRA CLASSIC F limuzina (T92), ASTRA F limuzina (T92), OPTIMA F limuzina (T92) 1.6 i (F19, M19) 03-1992 / 09-1998 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) 12-1991 / 01-1998 combi KW: 60 CP: 82 CMC: 1686 motor diesel
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 i (F35, M35) 09-1991 / 01-1998 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 Si (F35, M35) 03-1992 / 01-1998 combi KW: 60 CP: 82 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 i (F35, M35) 05-1993 / 07-1996 combi KW: 52 CP: 71 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 i (F35, M35) 09-1991 / 01-1998 combi KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 i (F35, M35), 1.6 Si (F35, M35) 03-1992 / 12-1994 combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 2.0 i (F35, M35) 09-1991 / 07-1994 combi KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.7 TD (F35, M35) 11-1994 / 01-1998 combi KW: 50 CP: 68 CMC: 1699 motor diesel
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 i 16V (F35, M35) 02-1996 / 01-1998 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35) 08-1994 / 01-1998 combi KW: 74 CP: 100 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 TD (F70) 08-1994 / 01-1999 caroserie inchisa/combi KW: 50 CP: 68 CMC: 1699 motor diesel
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.4 i (F70) 10-1991 / 01-1999 caroserie inchisa/combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.6 i (F70) 10-1991 / 02-1998 caroserie inchisa/combi KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.6 i (F70) 02-1993 / 07-1996 caroserie inchisa/combi KW: 52 CP: 71 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F CLASSIC combi (T92) 1.4 i (F35, M35) 01-1998 / 01-2005 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA F CLASSIC combi (T92) 1.6 i (F35, M35) 01-1998 / 01-2005 combi KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 (F35, M35) 09-1991 / 09-1993 combi KW: 55 CP: 75 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 (F35, M35) 09-1992 / 01-1998 combi KW: 60 CP: 82 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC F limuzina (T92), ASTRA F limuzina (T92), OPTIMA F limuzina (T92) 1.6 (F19, M19) 09-1995 / 09-1998 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina

OPEL 5852888
OPEL 5852892
OPEL 5852902
OPEL 5852903
OPEL 5852949
OPEL 5852950
OPEL 5852955
OPEL 90528872
OPEL 90529165
OPEL 90531936
OPEL 90531943
VAUXHALL 90528731
VAUXHALL 90528867
VAUXHALL 90528871
VAUXHALL 90531938

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs