()

Garnitura,piston etrier 70180199 MAXTECH

Producător: MAXTECH

Cod produs: 70180199

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametrul pistonului [mm] 52

FIAT DUCATO caroserie (250) 140 Natural Power 04-2009 / prezent caroserie KW: 100 CP: 136 CMC: 2999 motor pe benzina
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.5 TD 08-1994 / 04-2002 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2446 motor diesel
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.0 02-1994 / 04-2002 bus KW: 80 CP: 109 CMC: 1998 motor pe benzina
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.5 D 08-1994 / 04-2002 bus KW: 63 CP: 86 CMC: 2446 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.5 TD 4x4 07-1996 / 04-2002 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2446 motor diesel
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.5 D 4x4 08-1996 / 04-2002 bus KW: 63 CP: 86 CMC: 2446 motor diesel
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.5 TD 4x4 08-1996 / 04-2002 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2446 motor diesel
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.5 TDi 12-1996 / 11-2000 bus KW: 79 CP: 107 CMC: 2446 motor diesel
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.5 TDI 4x4 12-1996 / 11-2000 bus KW: 79 CP: 107 CMC: 2446 motor diesel
CITROËN JUMPER I caroserie (230L), RELAY I caroserie (230L) 2.0 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 80 CP: 109 CMC: 1998 motor pe benzina
CITROËN JUMPER I caroserie (230L), RELAY I caroserie (230L) 2.5 D 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 63 CP: 86 CMC: 2446 motor diesel
CITROËN JUMPER I caroserie (230L), RELAY I caroserie (230L) 2.5 TD 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2446 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (250) 150 Multijet 3,0 D 04-2010 / 07-2014 caroserie KW: 107 CP: 146 CMC: 2999 motor diesel
FIAT DUCATO bus (250), DUCATO bus (250, 560) 150 Multijet 3,0 D 04-2010 / 07-2014 bus KW: 107 CP: 146 CMC: 2999 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (250) 150 Multijet 3,0 D 04-2010 / 07-2014 platou / sasiu KW: 107 CP: 146 CMC: 2999 motor diesel
CITROËN JUMPER I bus (230P), RELAY I bus (230P) 2.8 D 01-1999 / 02-2002 bus KW: 64 CP: 87 CMC: 2798 motor diesel
CITROËN JUMPER I platou / sasiu (230), RELAY I platou / sasiu (230) 2.8 D 01-1999 / 02-2002 platou / sasiu KW: 64 CP: 87 CMC: 2798 motor diesel
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.8 D 01-1999 / 02-2002 bus KW: 64 CP: 87 CMC: 2798 motor diesel
PEUGEOT BOXER caroserie (230L), BOXER FURGON caroserie (230L) 2.8 D, 2.8 D 270C 01-1999 / 02-2002 caroserie KW: 64 CP: 87 CMC: 2798 motor diesel
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT) 2.8 D 01-1999 / 02-2002 platou / sasiu KW: 64 CP: 87 CMC: 2798 motor diesel

CITROËN 16 073 783 80
CITROËN 16 073 782 80
CITROËN 4401 N3
CITROËN 4401 N2
CITROËN 4401K3
CITROËN 4401K2
CITROËN 4401 K1
CITROËN 4401K0
CITROËN 4401J9
CITROËN 4401J8
CITROËN 4401J3
CITROËN 4401J2
CITROËN 4401G7
CITROËN 4401G6
CITROËN 4401F1
CITROËN 1651767280
CITROËN 4401F0
CITROËN 1607876380
CITROËN 16 078 766 80
CITROËN 1607876880
CITROËN 1615765880
CITROËN 1615767180
CITROËN 1651765980
CITROËN 1651766080
CITROËN 1651766180
CITROËN 1651766280
CITROËN 1651767080
CITROËN 1651765880
FIAT 77362707
FIAT 77362706
FIAT 735361983
FIAT 735361982
FIAT 735353857
FIAT 735353856
FIAT 71793172
FIAT 735322963
FIAT 735322962
FIAT 735322961
FIAT 735322960
FIAT 735289108
FIAT 735289107
FIAT 77364048
FIAT 77364049
FIAT 77364051
FIAT 77364052
FIAT 77364054
FIAT 77364055
FIAT 77364461
FIAT 77364462
FIAT 77365935
FIAT 77365976
FIAT 77365977
FIAT 9949423
FIAT 9949424
FIAT 71793178
FIAT 51885309
FIAT 51885310
FIAT 51885311
FIAT 51976855
FIAT 51976856
FIAT 71769991
FIAT 71769992
FIAT 71769993
FIAT 71773851
FIAT 71793162
FIAT 71793163
FIAT 71793164
FIAT 71793166
FIAT 71793165
FIAT 71793179
FIAT 71793177
FIAT 71793176
FIAT 71793175
FIAT 71793174
FIAT 71793173
FIAT 71793171
FIAT 71793170
FIAT 71793169
FIAT 71793168
FIAT 71793167
PEUGEOT 4401 N3
PEUGEOT 4401 N2
PEUGEOT 4401 K3
PEUGEOT 4401 K2
PEUGEOT 4401 K1
PEUGEOT 4401 K0
PEUGEOT 4401 J9
PEUGEOT 4401 J8
PEUGEOT 4401 G7
PEUGEOT 4401 G6
PEUGEOT 4401 F1
PEUGEOT 4401 F0
PEUGEOT 1607876880
PEUGEOT 1607876680
PEUGEOT 1607876380
Imagine Produs