()

Set reparatie, etrier 70200544 MAXTECH

Producător: MAXTECH

Cod produs: 70200544

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Partea de montare punte fata
Pentru diametru piston [mm] 48

CITROËN 1308220080
CITROËN 440184
CITROËN 440185
CITROËN 9945793
CITROËN 9945794
CITROËN 1308219080
FIAT 9945780
FIAT 9945796
FIAT 9945795
FIAT 9945782
FIAT 9945781
FIAT 9945779
FIAT 1308220080
FIAT 1308219080
PEUGEOT 4401 80
PEUGEOT 440181
PEUGEOT 4401 84
PEUGEOT 4401 85

Produse Echivalente

Imagine Produs