()

Piston, etrier frana 72934002 MAXTECH

Producător: MAXTECH

Cod produs: 72934002

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru [mm] 34
Material otel
Înaltime [mm] 47
Specificatie WITH MECHANISM
Partea de montare puntea spate
Sistem de frânare MAN/TOK/NIS/TRW

RENAULT, RENAULT KOREA MEGANE CC (EZ0/1) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 06-2010 / 08-2015 Cabriolet KW: 81 CP: 110 CMC: 1598 motor pe benzina
SUZUKI SWIFT III (FZ, NZ), SWIFT IV (FZ, NZ), SWIFT MK V (FZ, NZ) 1.2 (AZH412, ZC72S) 10-2010 / prezent hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1242 motor pe benzina
SUZUKI SWIFT III (FZ, NZ), SWIFT IV (FZ, NZ), SWIFT MK V (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZH412, ZD72S) 10-2010 / prezent hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1242 motor pe benzina
SUZUKI SWIFT III (FZ, NZ), SWIFT IV (FZ, NZ), SWIFT MK V (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG413D, ZC02S, ZC92S) 10-2010 / prezent hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MEGANE CC (EZ0/1) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 06-2010 / 08-2015 Cabriolet KW: 103 CP: 140 CMC: 1997 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 04-1993 / 04-1996 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1748 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) 02-1992 / 12-1997 limuzina KW: 77 CP: 105 CMC: 1756 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) 03-1992 / 12-1996 limuzina KW: 93 CP: 127 CMC: 1773 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167A4) 02-1992 / 05-1994 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 1773 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) 04-1993 / 12-1997 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1929 motor diesel
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) 02-1992 / 05-1995 limuzina KW: 104 CP: 141 CMC: 1995 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2D) 02-1992 / 01-1995 limuzina KW: 106 CP: 144 CMC: 1995 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 01-1992 / 12-1997 limuzina KW: 137 CP: 186 CMC: 1995 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 03-1992 / 12-1997 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 1995 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 09-1992 / 12-1997 limuzina KW: 120 CP: 163 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) 03-1992 / 05-1995 limuzina KW: 121 CP: 165 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) 04-1993 / 12-1997 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 2499 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA GRAN TOUR III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W, KZ0R) 02-2009 / 08-2015 combi KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MEGANE III hatchback (BZ0/1, B3) 1.5 dCi 02-2009 / 01-2016 hatchback KW: 78 CP: 106 CMC: 1461 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 03-2010 / 08-2013 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina

ALFAROME/FIAT/LANCI 9947881
ALFAROME/FIAT/LANCI 9945582
ALFAROME/FIAT/LANCI 9945584
ALFAROME/FIAT/LANCI 77365171
ALFAROME/FIAT/LANCI 77365170
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947614
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947612
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947615
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947613
ALFAROME/FIAT/LANCI 77364702
ALFAROME/FIAT/LANCI 77365751
ALFAROME/FIAT/LANCI 77365750
ALFAROME/FIAT/LANCI 77364701
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947816
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947815
ALFAROME/FIAT/LANCI 77365748
ALFAROME/FIAT/LANCI 77365749
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947429
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947428
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947427
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947426
ALFAROME/FIAT/LANCI 77364594
ALFAROME/FIAT/LANCI 77364592
ALFAROME/FIAT/LANCI 9947880
FORD 1 075 553
FORD 1 075 554
FORD 1 355 131
FORD 1 355 133
FORD 1 478 337
FORD 1 478 419
FORD 1 539 679
FORD 1 539 682
FORD 1 803 009
FORD 1 803 010
FORD 1 803 011
FORD 1 803 012
FORD USA 4N11-2553-AA
FORD USA 4N11-2552-AA
FORD USA C1BC-2553-AA
FORD USA C1BC-2553-BA
FORD USA 4N11-2552-BA
FORD USA C1BC-2552-BA
FORD USA 4N11-2553-BA
FORD USA C1BC-2552-AA
GENERAL MOTORS 93176621
GENERAL MOTORS 93170598
GENERAL MOTORS 93170599
GENERAL MOTORS 93179155
GENERAL MOTORS 93173327
GENERAL MOTORS 93173329
GENERAL MOTORS 93179154
HONDA 43012-SMG-E01
HONDA 43012-SMG-E02
HONDA 43018-SMG-E01
HONDA 43018-SMG-E02
HONDA 43019-SMG-E01
HONDA 43019-SMG-E02
HONDA 43103-SMG-E01
HONDA 43103-SMG-E02
HYUNDAI 58213-28300
HYUNDAI 58300-1P300
HYUNDAI 58300-A2300
HYUNDAI 58310-1PA30
HYUNDAI 58310-29A20
HYUNDAI 58310-A2A30
HYUNDAI 58311-1PA30
HYUNDAI 58311-A2A30
HYUNDAI 58400-1P300
HYUNDAI 58400-A2300
KIA 58213-0X300
KIA 58300-1P300
KIA 58300-A2300
KIA 58300A2300
KIA 58310-A2A30
KIA 58311-A2A30
KIA 58400A2300
KIA 58311A2A30
KIA 58311-1PA30
KIA 58400-1P300
KIA 58310A2A30
KIA 58400-A2300
KIA 58310-1PA30
MAZDA GPZB-26-98ZA
MAZDA GPZB-26-99ZA
NISSAN 44001-2F500
NISSAN 44001-3F010
NISSAN 44001-8F800
NISSAN 44001-BM500
NISSAN 44001-BM50A
NISSAN 44011-2F500
NISSAN 44011-3F010
NISSAN 44011-8F800
NISSAN 44011-BM500
NISSAN 44011-BM50A
NISSAN 44123-2F500
OPEL 16 05 114
OPEL 55 42 263
OPEL 55 42 264
OPEL 92 00 127
OPEL 92 00 128
RENAULT, RENAULT KOREA 44 00 188 05R
RENAULT, RENAULT KOREA 44 01 196 51R
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 206 344
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 206 345
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 206 513
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 206 514
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 207 693
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 207 694
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 208 127
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 208 128
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 208 256
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 208 257
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 208 361
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 208 362
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 135 719
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 135 720
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 135 721
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 135 722
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 135 736
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 135 737
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 368 120
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 368 121
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 368 124
RENAULT, RENAULT KOREA 77 11 368 125
SUZUKI 5540152R00
SUZUKI 55401-52R00-999
SUZUKI 55401-60J00
SUZUKI 55401-60J00-999
SUZUKI 55401M68P00
SUZUKI 55401M68P00-999
SUZUKI 55402-60J00
SUZUKI 55402-60J00-999
SUZUKI 55840-60J00
TOYOTA 47830-12250
TOYOTA 47830-52090
TOYOTA 47830-52161
TOYOTA 47830-52200
TOYOTA 4783152090
TOYOTA 47831-52090
TOYOTA 47850-12250
TOYOTA 47850-52090
TOYOTA 47850-52161
TOYOTA 47850-52200
VAG 6Q0 615 423 B
VAG 6Q0 615 423 A
VAG 6Q0 615 424 A
VAG 6Q0 615 424 B
VAG 6N0 615 424 B
VAG 6N0 615 424 A
VAG 6N0 615 423 A
VAG 6N0 615 423 B

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs