()

Filtru funingine/particule, sist.de esapament 93032 FONOS

Producător: FONOS

Cod produs: 93032

Cod ean: 3277490930323

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Calitate SiC
Lungime [mm] 600
Greutate [kg] 5,92
Cod 92
Articol completare/info suplimentar 2 cu piese componente
Garantie Garantie 3 ani

Sistem de esapament FONOS FOK005060A 1
Sistem de esapament FONOS FOK005137A 1
Sistem de esapament FONOS FOK005575A 1
Sistem de esapament FONOS FOK005614A 1
Sistem de esapament FONOS FOK010322B 1
Sistem de esapament FONOS FOK010324B 1
Sistem de esapament FONOS FOK011893B 1
Sistem de esapament FONOS FOK011894B 1
Sistem de esapament FONOS FOK017632B 1
Sistem de esapament FONOS FOK018379B 1
Sistem de esapament FONOS FOK018518B 1
Sistem de esapament FONOS FOK018959B 1
Sistem de esapament FONOS FOK019439 1
Sistem de esapament FONOS FOK019440B 1
Sistem de esapament FONOS FOK019443 1
Sistem de esapament FONOS FOK019444B 1
Sistem de esapament FONOS FOK019522 1
Sistem de esapament FONOS FOK022511 1
Sistem de esapament FONOS FOK022512B 1
Sistem de esapament FONOS FOK022518 1
Sistem de esapament FONOS FOK022519B 1
Sistem de esapament FONOS FOK022522 1
Sistem de esapament FONOS FOK022523B 1
Sistem de esapament FONOS FOK022530B 1
Sistem de esapament FONOS FOK024451A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024452 1
Sistem de esapament FONOS FOK024453 1
Sistem de esapament FONOS FOK024454 1
Sistem de esapament FONOS FOK024457A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024458A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024459 1
Sistem de esapament FONOS FOK024461A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024463A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024464 1
Sistem de esapament FONOS FOK026570B 1
Sistem de esapament FONOS FOK030405B 1
Sistem de esapament FONOS FOK030406B 1
Sistem de esapament FONOS FOK030407B 1
Sistem de esapament FONOS FOK126877A 1
Sistem de esapament FONOS FOK134189 1
Sistem de esapament FONOS FOK134483B 1
Sistem de esapament FONOS FOK134489B 1
Sistem de esapament FONOS FOK134494 1
Sistem de esapament FONOS VOK017905B 1
Sistem de esapament FONOS VOK017906B 1
Sistem de esapament FONOS VOK019814B 1
Sistem de esapament FONOS VOK024438A 1
Sistem de esapament FONOS VOK024438B 1
Sistem de esapament FONOS VOK028144B 1
Sistem de esapament FONOS VOK028513B 1
Sistem de esapament FONOS VOK028571 1
Sistem de esapament FONOS VOK133310B 1

FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 2.0 TDCi 07-2004 / 01-2008 combi KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 2.0 TDCi 07-2004 / 01-2008 hatchback KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 10-2003 / 03-2007 microbus KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 02-2007 / 09-2010 microbus KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 10-2003 / 03-2007 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) 2.0 D 01-2004 / 12-2010 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) 2.0 D 04-2004 / 12-2010 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 2.0 TDCi 07-2004 / 09-2012 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 2.0 TDCi 07-2004 / 09-2012 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II limuzina (DB, FCH, DH) 2.0 TDCi 04-2005 / 09-2012 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi 10-2006 / 09-2010 Cabriolet KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
VOLVO C30 (533) 2.0 D 10-2006 / 12-2012 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 02-2007 / 09-2010 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
VOLVO V70 III (135) 2.0 D 10-2007 / 12-2015 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 02-2008 / 09-2010 microbus KW: 81 CP: 110 CMC: 1997 motor diesel
VOLVO C70 II Cabriolet (542) 2.0 D 01-2008 / 10-2009 Cabriolet KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) 2.0 TDi 02-2008 / 03-2011 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 2.0 TDCi 02-2008 / 07-2011 hatchback KW: 81 CP: 110 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II limuzina (DB, FCH, DH) 2.0 TDCi 02-2008 / 07-2011 limuzina KW: 81 CP: 110 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 2.0 TDCi 02-2008 / 07-2011 combi KW: 81 CP: 110 CMC: 1997 motor diesel

FORD 6G915H250FA
FORD 3M515H221AC
FORD 3M515H221AD
FORD 6G915H250BC
FORD 6G915H250BD
FORD 6G915H250BE
FORD 6G915H250BF
FORD 6G915H250EA
FORD 6G915H250EC
FORD 1310191
FORD 6G915H250HA
FORD 6M515H221AA
FORD 6M515H221AB
FORD 7G915H250AD
FORD RE6G915H250BF
FORD RE6G915H250HA
FORD RE7M5J5H221AA
FORD RM6G915H250AA
FORD 1948721
FORD 1306079
FORD 1361317
FORD 1420068
FORD 1422975
FORD 1436992
FORD 1453045
FORD 1460442
FORD 1463993
FORD 1529579
FORD 1556099
FORD 1607729
FORD 1683846
FORD 1689258
FORD 1872226
FORD 1948720
FORD 3M515H221AB
FORD 1513167
VOLVO 36050342
VOLVO 36050309
VOLVO 36002589
VOLVO 36002495
VOLVO 36002473
VOLVO 36002223
VOLVO 36001001
VOLVO 36000074
VOLVO 31293324
VOLVO 31269067
VOLVO 31219646
VOLVO 31219616

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs