()

Generator / Alternator A01116S AS-PL

Producător: AS-PL

Cod produs: A01116S

Cod ean: 5902129252269

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lagar AS-PL ABE9002 1
Lagar AS-PL ABE9002(NTN) 1
Lagar AS-PL ABE9002(NSK) 1
Lagar AS-PL ABE9002(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9002(NACHI) 1
Lagar AS-PL ABE9004 1
Lagar AS-PL ABE9004(NTN) 1
Lagar AS-PL ABE9004(NSK) 1
Lagar AS-PL ABE9004(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9004(NTN)(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9004(FAG)(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9004(FAG) 1
Lagar AS-PL ABE9004(NACHI) 1
Lagar AS-PL ABE9004(KOYO)(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9004(KOYO) 1
Capac protector, alternator AS-PL ABEC0006 1
Rotor,alternator AS-PL AR0004 1
Punte diode AS-PL ARC0004 1
Regulator, alternator AS-PL ARE0002 1
Regulator, alternator AS-PL ARE0014 1
Stator, generator AS-PL AS0004 1
Colector, alternator AS-PL ASL9006 1
Colector, alternator AS-PL ASL9006(BULK) 1
Perie, generator AS-PL BX202 1
Perie, generator AS-PL BX202(IKA) 1
Perie, generator AS-PL BX204 1
Perie, generator AS-PL BX204(IKA) 1
Chit reparatie, alternator AS-PL ARS0019 1
Chit reparatie, alternator AS-PL SRS5030 1
Chit reparatie, alternator AS-PL ARS0049 1
Lagar AS-PL ABE9002(FAG) 1
Lagar AS-PL ABE9002(SKF) 1
Chit reparatie, alternator AS-PL ARS0077S 1
Capac protector, alternator AS-PL ABEC0011S 1
Chit reparatie, alternator AS-PL SRS5030(BULK) 1
Lagar AS-PL ZS0002 1
Perie, generator AS-PL ZS0003 1
Lagar AS-PL ABE9002(NSK)(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9002(NTN)(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9004(NSK)(BULK) 1
Lagar AS-PL ABE9004(SKF) 1
Chit reparatie, alternator AS-PL ARS0113S 1
Lagar AS-PL ABE9004(SKF)(BULK) 1
Stator, generator AS-PL AS0119S 1
Regulator, alternator AS-PL ARE0002S 1
Chit reparatie, alternator AS-PL ARS9129(LETRIKA) 1

Role cu rola curea
Tensiune [v] 12
Curent de incarcare generator [a] 65
Versiune 0120488102
Calitate STANDARD LINE
Piesă nouă fără gaj

ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) 05-1989 / 02-1992 limuzina KW: 81 CP: 110 CMC: 1567 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) 02-1986 / 01-1990 limuzina KW: 114 CP: 155 CMC: 1779 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) 09-1988 / 02-1992 limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 1779 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 1.8 (162.B1H) 08-1989 / 02-1992 limuzina KW: 90 CP: 122 CMC: 1779 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) 09-1986 / 02-1992 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 1779 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) 01-1987 / 02-1992 limuzina KW: 107 CP: 146 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 2.0 T.S Cat (162.B4A) 05-1985 / 02-1992 limuzina KW: 109 CP: 148 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 2.5 V6 (162.B3) 05-1985 / 08-1986 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 3.0 V6 Cat (162.B6A) 01-1987 / 02-1992 limuzina KW: 136 CP: 185 CMC: 2959 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 3.0 V6 (162.B6C) 02-1990 / 02-1992 limuzina KW: 141 CP: 192 CMC: 2959 motor pe benzina
ALFA ROMEO 90 (162) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E) 10-1984 / 07-1987 limuzina KW: 94 CP: 128 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO 90 (162) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) 10-1984 / 07-1987 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 (115680, 115681) 08-1986 / 12-1990 Cabriolet KW: 85 CP: 116 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 (11538, 115661) 08-1986 / 12-1990 Cabriolet KW: 92 CP: 125 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 (11538, 115A1) 01-1977 / 12-1993 Cabriolet KW: 93 CP: 126 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO SPIDER (105) 2000 (10512, 10524) 01-1971 / 12-1977 Cabriolet KW: 96 CP: 131 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 (115A1A) 01-1990 / 12-1993 Cabriolet KW: 88 CP: 120 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB) 10-1983 / 12-1986 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e. (119AA, 119AB) 08-1979 / 06-1984 limuzina KW: 116 CP: 158 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 75 (162), 75 Sedan (162) 1.8 (162.B1H) 08-1989 / 02-1992 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 1773 motor pe benzina

FIAT 119130506000
FIAT 195460506000
FIAT 60523456
FIAT 60534820
FIAT 60549569
FIAT AT050600105
MERCEDES-BENZ 0060549569
MERCEDES-BENZ A0060549569
Imagine Produs