()

Set frana, frana disc KT 08 073 BREMBO

Producător: BREMBO

Cod produs: KT 08 073

Cod ean: 8432509504390

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip disc frâna ventilat interior
Grosime disc frâna [mm] 25
Diametru exterior [mm] 296
Articol completare/info suplimentar 2 cu tabla anti scartait
Grosime [mm] 19
Latime [mm] 133
Înaltime [mm] 48
Înaltime 1 [mm] 57
Înaltime 2 [mm] 65
Diametru de centrare [mm] 63
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Articol extins/informatii de extindere cu acceasorii
Sistem de frânare Bosch
Grosime minima [mm] 22
Procesare continut ridicat de carbon
Numar gauri 5
Suprafata acoperit (cu un strat protector)
Numar wva 22998

LYNK & CO 01 PHEV 07-2018 / prezent SUV KW: 192 CP: 261 CMC: 1477 Hibrid plug-in
VOLVO XC40 (536), XC40 SUV (536) T5 Plug-in Hybrid 06-2019 / prezent SUV KW: 193 CP: 262 CMC: 1477 Hibrid plug-in
LYNK & CO 01 HEV 11-2019 / prezent SUV KW: 145 CP: 197 CMC: 1477 Complet hibrid
VOLVO XC40 (536), XC40 SUV (536) T4 Plug-in Hybrid 06-2020 / prezent SUV KW: 155 CP: 211 CMC: 1477 Hibrid plug-in
LYNK & CO 02 SUV PHEV 09-2019 / prezent SUV KW: 188 CP: 256 CMC: 1477 Hibrid plug-in
VOLVO XC40 (536), XC40 SUV (536) T5 Plug-in Hybrid Polestar Performance 06-2019 / prezent SUV KW: 143 CP: 194 CMC: 1477 Hibrid plug-in

LYNK & CO 8889033002
VOLVO 31471409
VOLVO 31471410
VOLVO 31471414
VOLVO 32276932
VOLVO 32287456
VOLVO 32300121
Imagine Produs