()

Catalizator OK-862 VEGAZ

Producător: VEGAZ

Cod produs: OK-862

Cod ean: 04055503162416

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Partea de montare fata
Echipament vehicul pentru vehicule cu OBD
Lungime [mm] 300
Norma gaze de esapament Euro 3
Articol extins/informatii de extindere cu material de atașare/fixare

OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) 11-2002 / 01-2005 hatchback KW: 76 CP: 103 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 03-2004 / 10-2010 hatchback KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 (L35) 08-2004 / 10-2010 combi KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 01-2004 / 05-2009 hatchback KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor pe benzina

OPEL 13106851
OPEL 55531177
OPEL 55555951
OPEL 55556532
OPEL 5849017
OPEL 5849021
OPEL 5849043
OPEL 849176

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs