()

Catalizator P100CAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P100CAT

Cod ean: 6438013001006

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

  • FENNO P102CAT

Greutate [kg] 4,1
Lungime [mm] 675
Norma gaze de esapament Euro 3 (D3)

ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 09-1997 / 09-2005 limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 09-1997 / 10-2000 limuzina KW: 106 CP: 144 CMC: 1747 motor pe benzina
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 09-1997 / 06-2002 limuzina KW: 114 CP: 155 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1) 09-1997 / 09-2002 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 05-2000 / 10-2000 combi KW: 106 CP: 144 CMC: 1747 motor pe benzina
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 05-2000 / 06-2002 combi KW: 114 CP: 155 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932A1) 02-1997 / 08-2003 combi KW: 140 CP: 190 CMC: 2492 motor pe benzina

ALFA ROMEO 1399178
ALFA ROMEO 60669669
ALFA ROMEO 60669668
ALFA ROMEO 60655074
ALFA ROMEO 60655072
ALFA ROMEO 60652866
ALFA ROMEO 60654548
ALFA ROMEO 60652862
ALFA ROMEO 60623227
ALFA ROMEO 60626893
ALFA ROMEO 1300058
ALFA ROMEO 60620110
ALFA ROMEO 60652780
ALFA ROMEO 60626894
ALFA ROMEO 60652864
ALFA ROMEO 60652863
ALFA ROMEO 60630078
Imagine Produs