()

Catalizator P425CAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P425CAT

Cod ean: 6438013004250

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 5,8
Lungime [mm] 1350
Norma gaze de esapament Euro 1/Euro 2

OPEL ASTRA CLASSIC F limuzina (T92), ASTRA F limuzina (T92), OPTIMA F limuzina (T92) 2.0 i 16V (F19, M19) 02-1995 / 09-1998 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 16V (F08, F48) 02-1998 / 01-2005 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 16V (F35) 02-1998 / 07-2004 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 2.0 16V (F69) 09-1998 / 01-2005 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 2.0 16V (F08) 02-1998 / 05-2005 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 2.0 16V 09-1998 / 05-2005 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor pe benzina

OPEL 854447
OPEL 854405
OPEL 5854405
OPEL 5854199
OPEL 5854263
OPEL 90531279
OPEL 93173354
OPEL 93181901
OPEL 24418593
OPEL R1620175
Imagine Produs