()

Toba esapament finala P4329 FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P4329

Cod ean: 6438013043297

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 7,9
Partea de montare spate
Lungime [mm] 1080

OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) 01-2010 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) 08-2006 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) 06-2010 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06-2011 / 08-2014 hatchback KW: 61 CP: 83 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06-2011 / 08-2014 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 07-2006 / 08-2014 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.2 (L08) 08-2006 / 08-2014 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 08-2006 / 08-2014 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12-2009 / 08-2014 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12-2009 / 08-2014 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.2 i 16V (L08) 12-2009 / 08-2014 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.2 LPG (L08) 08-2011 / 08-2014 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.2 (L08) 06-2010 / 08-2014 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) 09-2014 / prezent hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA E Caseta/ Hatchback (X15) 1.2 (08) 01-2015 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1229 motor pe benzina

OPEL 852502
OPEL 5852678
OPEL 13263393
OPEL 13235444
OPEL 93199759
OPEL 1705359
OPEL 13220779

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs