()

Catalizator P438CAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P438CAT

Cod ean: 6438013004380

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 2,8
Lungime [mm] 640
Norma gaze de esapament Euro 2

OPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19) 03-1990 / 11-1995 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL VECTRA A hatchback (J89) 1.8 i Cat (F68, M68) 03-1990 / 11-1995 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07) 08-1989 / 12-1996 cupe KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07) 06-1990 / 07-1997 cupe KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat (F19, M19) 09-1988 / 11-1995 limuzina KW: 85 CP: 116 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VECTRA A hatchback (J89) 2.0 i Cat (F68, M68) 09-1988 / 11-1995 hatchback KW: 85 CP: 116 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL CALIBRA (C89) 2.0 i 06-1990 / 07-1997 cupe KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL CAVALIER Mk III limuzina (J89) 1.8 i Cat 03-1990 / 11-1995 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1796 motor pe benzina
VAUXHALL CAVALIER Mk III hatchback (J89) 1.8 i Cat 03-1990 / 11-1995 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1796 motor pe benzina
VAUXHALL CAVALIER Mk III hatchback (J89) 2.0 i Cat 09-1990 / 11-1995 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL CAVALIER Mk III limuzina (J89) 2.0 i Cat 09-1988 / 11-1995 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1998 motor pe benzina

OPEL 9192858
OPEL R1120030
OPEL R1120029
OPEL R1120017
OPEL 90412322
OPEL 90412321
OPEL 93181882
OPEL 93181876
OPEL 9192868
OPEL 9192867
OPEL 855016
OPEL 90322014
OPEL 90145255
OPEL 855234
OPEL 855209
OPEL 855159
OPEL 855158
OPEL 855150
OPEL 855048
OPEL 855047
Imagine Produs