()

Toba esapament finala P4505 FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P4505

Cod ean: 6438013045055

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 6,3
Partea de montare spate
Lungime [mm] 800

OPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) 07-1994 / 12-2000 cupe KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) 07-1994 / 08-1998 cupe KW: 78 CP: 106 CMC: 1598 motor pe benzina
VAUXHALL TIGRA Mk I (S93) 1.4 16V 07-1994 / 12-2000 cupe KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
VAUXHALL TIGRA Mk I (S93) 1.6 16V 07-1994 / 12-2000 cupe KW: 78 CP: 106 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) 08-1997 / 12-2000 cupe KW: 63 CP: 86 CMC: 1389 motor pe benzina

OPEL 5852858
OPEL 5852959
OPEL 5852083
OPEL 5852721
OPEL 90500406
OPEL 90531321
OPEL 90573073.93192222
Imagine Produs