()

Toba esapamet intermediara P4580 FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P4580

Cod ean: 6438013045802

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

  • FENNO P4441

Greutate [kg] 8,1
Lungime [mm] 1850

OPEL ZAFIRA B Autoutilitară/limuzină spațioasă (A05) 1.8 VAN (M75) 07-2005 / 04-2015 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 103 CP: 140 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.6 16V (F75) 04-1999 / 06-2005 microbus KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor pe benzina
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 16V 04-1999 / 08-2005 microbus KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.8 16V (F75) 09-2000 / 06-2005 microbus KW: 92 CP: 125 CMC: 1796 motor pe benzina
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V 09-2000 / 08-2005 microbus KW: 92 CP: 125 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05), ZAFIRA B (A05), ZAFIRA B microbus (A05) 2.2 (M75) 07-2005 / 12-2012 microbus KW: 110 CP: 150 CMC: 2198 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05), ZAFIRA B (A05), ZAFIRA B microbus (A05) 1.8 (M75) 07-2005 / 04-2015 microbus KW: 103 CP: 140 CMC: 1796 motor pe benzina
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.8 04-2005 / 11-2014 microbus KW: 103 CP: 140 CMC: 1796 motor pe benzina
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.2 07-2005 / 11-2014 microbus KW: 110 CP: 150 CMC: 2198 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05), ZAFIRA B (A05), ZAFIRA B microbus (A05) 1.6 (M75) 01-2008 / 04-2015 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1598 motor pe benzina
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 12-2007 / 11-2014 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05), ZAFIRA B (A05), ZAFIRA B microbus (A05) 1.8 (M75) 06-2013 / 04-2015 microbus KW: 88 CP: 120 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.6 (F75) 10-2003 / 06-2005 microbus KW: 76 CP: 103 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ZAFIRA B Autoutilitară/limuzină spațioasă (A05) 2.2 DGi VAN (M75) 07-2005 / 12-2011 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 110 CP: 150 CMC: 2198 motor pe benzina

OPEL 5852232
OPEL 5852294
OPEL 5852552
OPEL 13124156
OPEL 13141029
OPEL 13157764
OPEL 95528443
OPEL 5852469
OPEL 5852471
OPEL 5852701
OPEL 13115659
OPEL 13124155

Produse Echivalente

Imagine Produs