()

Catalizator P766CAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P766CAT

Cod ean: 6438013007664

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 5,7
Lungime [mm] 1160
Norma gaze de esapament Euro 2

VOLVO 850 (854) 2.4 06-1991 / 07-1994 limuzina KW: 103 CP: 140 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO 850 (854) 2.4 08-1994 / 12-1996 limuzina KW: 106 CP: 144 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO 850 combi (855), 850 Rural (855) 2.0 08-1994 / 12-1996 combi KW: 93 CP: 126 CMC: 1984 motor pe benzina
VOLVO 850 (854) 2.0 08-1994 / 12-1996 limuzina KW: 93 CP: 126 CMC: 1984 motor pe benzina
VOLVO 850 combi (855), 850 Rural (855) 2.4, 2.4 GLE 08-1992 / 07-1994 combi KW: 103 CP: 140 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO 850 combi (855), 850 Rural (855) 2.4 08-1994 / 12-1996 combi KW: 106 CP: 144 CMC: 2435 motor pe benzina

VOLVO 9202456
VOLVO 12754214
VOLVO 1275421
VOLVO 12752414
VOLVO 8603023
VOLVO 9146019
VOLVO 4899018
Imagine Produs