()

Catalizator P9680CAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P9680CAT

Cod ean: 5052746052800

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

  • FENNO P9691CAT

Greutate [kg] 6,68
Lungime [mm] 420
Norma gaze de esapament Euro 4

OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 07-2006 / 08-2014 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL MERIVA A microbus (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 07-2004 / 05-2010 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 LPG (L35) 08-2009 / 10-2010 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) 06-2003 / 10-2006 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) 08-2006 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 03-2005 / 10-2010 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 02-1998 / 01-2005 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.4 16V (F35) 06-1998 / 07-2004 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 1.4 16V (F69) 09-1998 / 01-2005 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 02-1998 / 05-2005 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 1.4 16V 09-1998 / 05-2005 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 1.4 16V 02-1998 / 05-2005 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1389 motor pe benzina
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 03-2004 / 10-2010 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) 08-2004 / 10-2010 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.4 (L48) 01-2004 / 05-2009 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL MERIVA A microbus (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 07-2004 / 05-2010 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 03-2005 / 10-2010 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL CORSA C (X01), VITA C (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) 06-2003 / 12-2009 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) combi (A04) 1.4 (L35) 08-2004 / 03-2009 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 07-2006 / 08-2014 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina

OPEL 5849025
OPEL R1620228
OPEL R1620227
OPEL R1620129
OPEL R1620105
OPEL 849682
OPEL 849681
OPEL 849540
OPEL 849536
OPEL 849233
OPEL 5850106
OPEL 55353581
OPEL 5849012
OPEL 5849011
OPEL 55567774
OPEL 55566924
OPEL 55564503
OPEL 55561249
OPEL 55561248
OPEL 55559185
OPEL 55355324
OPEL 55355321

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs