()
Mașini vizitate

Compresor,sistem de supraalimentare PRO-01915 SCHLÜTTER TURBOLADER

Producător: SCHLÜTTER TURBOLADER

Cod produs: PRO-01915

Cod ean: 4044578730460

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Urmariti indicatiile de montaj
Piesa noua
Articol extins/informatii de extindere cu conducta alimentare ulei
Garanție extinsă/specială
Înloc. gratuită a pieselor la eroare montare sau ambientală în intervalul primelor 6 luni
Calitate ORIGINAL TURBO NEU

OPEL ANTARA A (L07) 2.2 CDTi 12-2010 / 12-2015 SUV KW: 120 CP: 163 CMC: 2231 motor diesel
OPEL ANTARA A (L07) 2.2 CDTi 4x4 12-2010 / 12-2015 SUV KW: 120 CP: 163 CMC: 2231 motor diesel
OPEL ANTARA A (L07) 2.2 CDTi 4x4 12-2010 / 12-2015 SUV KW: 135 CP: 184 CMC: 2231 motor diesel
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 03-2011 / prezent SUV KW: 120 CP: 163 CMC: 2231 motor diesel
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 4WD 03-2011 / prezent SUV KW: 120 CP: 163 CMC: 2231 motor diesel
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 07-2014 / 09-2018 SUV KW: 135 CP: 184 CMC: 2231 motor diesel

GENERAL MOTORS 25185865
OPEL 25184399
OPEL 25185863
OPEL 25187704
OPEL 25194654
OPEL 4818934
OPEL 4819131
OPEL 4821391
OPEL 95521400

Produse Echivalente

Imagine Produs