()

Set filtre SKFS-18893559 Stark

Producător: Stark

Cod produs: SKFS-18893559

Cod ean: 4065739512930

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip filtru Filtru praf fin (PM 2.5)
Articol completare/info suplimentar 2 cu filtru prefiltrare
Articol extins/informatii de extindere cu buson de golire ulei
Din mai multe piese din cinci piese

VAUXHALL CORSAVAN Mk III (D) Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI 07-2006 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 07-2006 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 11-2009 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 07-2006 / 08-2014 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI (L08) 08-2006 / 08-2014 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 06-2009 / 08-2014 hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.3 CDTI (L08) 07-2010 / 08-2014 hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
VAUXHALL CORSAVAN Mk III (D) Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI 07-2006 / prezent Caseta/ Hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel

ALFA ROMEO 46823517
ALFA ROMEO 55702456
ALFA ROMEO 77365638
ALFA ROMEO 46823509
BERLIET SKAF-0060161
BMW 24 11 1 423 591
BMW 24 11 7 533 937
CHEVROLET 93193367
CITROËN 311.42
CITROËN 6479 60
CITROËN 6479 69
CITROËN 6479 84
CITROËN 0311.42
FIAT 51796537
FIAT 51830174
FIAT 51925537
FIAT 55184249
FIAT 55702400
FIAT 71753293
FIAT 71754151
FIAT 71778550
FIAT 77365764
FORD 1 722 061
FORD USA W303860
GENERAL MOTORS 95513087
GENERAL MOTORS 93195862
GENERAL MOTORS 93195463
GENERAL MOTORS 93191747
GENERAL MOTORS 93188725
GENERAL MOTORS 93188723
GENERAL MOTORS 93167122
GENERAL MOTORS 55595538
GMC 93190796
GMC 4708537
GMC 13230386
OPEL 860134
OPEL 652976
OPEL 68 08 622
OPEL 6808623
OPEL 813059
OPEL 834656
OPEL 834848
OPEL 652 477
OPEL 835166
OPEL 93177277
OPEL 93192362
OPEL 95517794
OPEL 95528278
OPEL 95528306
OPEL 98016867
OPEL 98016867 SK1
OPEL 650231
OPEL 00652 315
OPEL 00652 477
OPEL 06 52 315
OPEL 06 52 457
OPEL 06 52 477
OPEL 0650231
OPEL 0652 315
OPEL 0652 477
OPEL 093177277
OPEL 13345949
OPEL 13442297
OPEL 1808012
OPEL 55702468
OPEL 652 315
OPEL 650221
OPEL 650181
OPEL 650061
OPEL 650017
OPEL 6 52 477
OPEL 6 52 457
OPEL 6 52 315
OPEL 5835930
OPEL 5835127
OPEL 47 08 537
OPEL 5834043
PEUGEOT 6479 61
SAAB 90 502 556
SAAB 96 023 264
SUZUKI 1659085E00000
SUZUKI 16590-63P00
SUZUKI 16590-85E00
SUZUKI 16590-86J00
SUZUKI 1659085E00
SUZUKI 16590M86J30000
VAUXHALL 96023264
VAUXHALL 90502556
VAUXHALL 55577033
VAUXHALL 55565960
VAUXHALL 12855449
VAUXHALL 098016867
VAUXHALL 096023264
VAUXHALL 090502556
VAUXHALL 012855449
Imagine Produs