()

Set filtre SKFS-18896701 Stark

Producător: Stark

Cod produs: SKFS-18896701

Cod ean: 4065739608022

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

FIAT DUCATO bus (250), DUCATO bus (250, 560) 130 Multijet 2,3 D, 2,3 D Multijet Minibus Extralongo 01-2007 / prezent bus KW: 96 CP: 131 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO bus (250), DUCATO bus (250, 560) 150 Multijet 2,3 D 06-2011 / prezent bus KW: 109 CP: 148 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (250) 150 Multijet 2,3 D 06-2011 / prezent caroserie KW: 109 CP: 148 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (250) 150 Multijet 2,3 D 06-2011 / prezent platou / sasiu KW: 109 CP: 148 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO bus (250), DUCATO bus (250, 560) 110 Multijet 2,3 D 10-2011 / 07-2014 bus KW: 83 CP: 113 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (250) 110 Multijet 2,3 D 10-2011 / 07-2014 caroserie KW: 83 CP: 113 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (250) 110 Multijet 2,3 D 10-2011 / 07-2014 platou / sasiu KW: 83 CP: 113 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (250) 130 Multijet 2,3 D, 2,3 Multijet Cargo Longo Extra Longo Medio Multi 08-2006 / prezent caroserie KW: 96 CP: 131 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (250) 130 Multijet 2,3 D 08-2006 / prezent platou / sasiu KW: 96 CP: 131 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO bus (250), DUCATO bus (250, 560) 150 Multijet 2,3 D 04-2015 / prezent bus KW: 110 CP: 150 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (250) 150 Multijet 2,3 D 12-2015 / prezent caroserie KW: 110 CP: 150 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (250) 150 Multijet 2,3 D 12-2015 / prezent platou / sasiu KW: 110 CP: 150 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (250) 180 Multijet 2,3 D 12-2015 / prezent platou / sasiu KW: 130 CP: 177 CMC: 2287 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (250) 180 Multijet 2,3 D 12-2015 / prezent caroserie KW: 130 CP: 177 CMC: 2287 motor diesel

CITROËN 1444SQ
CITROËN 1444QV
CITROËN 6479 C9
CITROËN 6447 YC
CITROËN 1606402680
CITROËN 16 141 572 80
CITROËN 16 101 922 80
FIAT 8094872
FIAT 77367412
FIAT 77366565
FIAT 77364063
FIAT 71779555
FIAT 71773190
FIAT 6001073426
FIAT 6001073266
FIAT 6000634724
FIAT 6000633300
FIAT 6000627088
FIAT 60 01 073 444
FIAT 504091563
FIAT 0000071779555
FIAT 0000504091563
FIAT 0005801985959
FIAT 1349042080
FIAT 1354884080
FIAT 1359643080
FIAT 1359644080
FIAT 1359646080
FIAT 1371439080
FIAT 1399864080
FIAT 16993411
FIAT 5801985959
IVECO 2995811
IVECO 500038751
PEUGEOT 031125
PEUGEOT 1444QT
PEUGEOT 1444SF
PEUGEOT 1444SG
PEUGEOT 1444SR
PEUGEOT 1611158280
PEUGEOT 6447 YA
Imagine Produs