()

Set filtre SKFS-18898995 Stark

Producător: Stark

Cod produs: SKFS-18898995

Cod ean: 4065739680479

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

CITROËN AX (ZA-) 14 01-1988 / 12-1992 hatchback KW: 62 CP: 85 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 11 09-1986 / 12-1997 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 (ZA) 04-1987 / 04-1997 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN BX (XB-) 14 E 09-1985 / 02-1993 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN BX (XB-) 14 E 04-1983 / 02-1993 hatchback KW: 53 CP: 72 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN ZX (N2) 1.4 i 03-1991 / 06-1997 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C), 205 Mk II (20A/C) 1.0 10-1987 / 09-1998 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 954 motor pe benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D), 205   Cabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ 10-1989 / 12-1994 Cabriolet KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C), 205 Mk II (20A/C) 1.1 07-1989 / 09-1998 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C), 205 Mk II (20A/C) 1.4 Cat 08-1987 / 09-1993 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C), 205 Mk II (20A/C) 1.4, 1.4 SXI 07-1988 / 09-1998 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 405 II (4B), 405 II Sedan (4B), 405 Mk II (4B) 1.4 08-1992 / 10-1995 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 405 II Break (4E), 405 Mk II Estate (4E) 1.4 08-1992 / 10-1996 combi KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.1 09-1991 / 04-1996 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 09-1991 / 04-1996 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 Le Mans 09-1991 / 11-1994 hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1361 motor pe benzina
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6 06-1993 / 04-1996 hatchback KW: 65 CP: 88 CMC: 1587 motor pe benzina
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.1 05-1993 / 05-2001 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.4 04-1993 / 07-2001 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.6 05-1993 / 10-2000 hatchback KW: 65 CP: 89 CMC: 1587 motor pe benzina

AMC MO537
BMW 11 42 7 805 978
CITROËN 0163 88
CITROËN SKAF-0060106
CITROËN E149233
CITROËN E149103
CITROËN 95659354
CITROËN 95658433
CITROËN 93 502 063
CITROËN 2221 11
CITROËN 16 871 205 80
CITROËN 1444ST
CITROËN 0163 93
CITROËN 1109 AY
CITROËN 1109 T3
CITROËN 1109 Y2
CITROËN 1444-A7
CITROËN 16 802 334 80
CITROËN 1444A7
CITROËN 1444-ST
CITROËN 1109 Z6
CITROËN/PEUGEOT 96 564 32180
CITROËN/PEUGEOT 96 418 37780
FIAT 9467565780
FIAT 9759915980
FIAT K9467565780
FORD 1359941
FORD 1147685
FORD 2S6Q 6714-AB
FORD 1254385
FORD 1530536
FORD 2S6Q 6714-AA
GMC 25069091
MAZDA Y601-14-302
MAZDA Y101-14-302
MAZDA Y401-14-302
MAZDA Y401-14-302A
MAZDA Y401143029A
MERCEDES-BENZ 607 990 00 23
MERCEDES-BENZ A607 990 00 23
MITSUBISHI MN982521
NISSAN 7703 075 210
NISSAN 7703 075 347
NISSAN 7703 075 348
NISSAN 7903 075 033
OPEL 44 02 558
OPEL 44 33 916
OPEL 36 46 431
OPEL 44 05 550
OPEL 44 18 098
PEUGEOT 1109 S5
PEUGEOT 5369 96
PEUGEOT 144485
PEUGEOT 1109 Y1
PEUGEOT 1109 Z5
PEUGEOT 1444-85
RENAULT, RENAULT KOREA 7703075012
SUZUKI 16510-73J00
SUZUKI 16510-73J01
SUZUKI 16510-73J02
SUZUKI 16510 73J02 000
SUZUKI 16510 73J01 000
SUZUKI 16510 73J00 000
TOYOTA SU00100586
TOYOTA SU00100871
VAUXHALL 09110558
VAUXHALL 09121383
VAUXHALL 93192517
VAUXHALL 93198205
VOLVO 30735878
VOLVO 30750247
Imagine Produs