()

Pompă de apă, răcire motor WO-002 AISIN

Producător: AISIN

Cod produs: WO-002

Cod ean: 5411450645737

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

189,90 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

DAEWOO, GM KOREA ESPERO (KLEJ), ESPERO Sedan (KLEJ) 1.5 16V 02-1995 / 06-1999 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1498 motor pe benzina
DAEWOO, GM KOREA CIELO, NEXIA 1.5 16V (08, 68) 02-1995 / 08-1997 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1498 motor pe benzina
DAEWOO, GM KOREA CIELO limuzina, NEXIA limuzina 1.5 16V (19) 02-1995 / 08-1997 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1498 motor pe benzina
DAEWOO, GM KOREA LANOS (KLAT), LANOS / SENS (KLAT) 1.6 16V 05-1997 / prezent hatchback KW: 78 CP: 106 CMC: 1598 motor pe benzina
DAEWOO, GM KOREA LANOS / SENS limuzina (KLAT), LANOS limuzina (KLAT) 1.6 16V 02-1997 / prezent limuzina KW: 78 CP: 106 CMC: 1598 motor pe benzina
DAEWOO, GM KOREA ESPERO (KLEJ), ESPERO Sedan (KLEJ) 1.5 16V 10-1993 / 09-1994 limuzina KW: 65 CP: 88 CMC: 1498 motor pe benzina
DAEWOO, GM KOREA ARANOS, ESPERO 1.5 01-1995 / 11-1997 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1498 motor pe benzina
DAEWOO, GM KOREA CIELO, CIELO limuzina 1.5 06-1994 / 07-1998 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1498 motor pe benzina
CHEVROLET LANOS limuzina 1.6 16V 11-2005 / 12-2010 limuzina KW: 78 CP: 106 CMC: 1598 motor pe benzina

DAEWOO, GM KOREA 50940-13802
DAEWOO, GM KOREA 94013802
DAEWOO, GM KOREA 96351284
DAEWOO, GM KOREA 96351971
DAEWOO, GM KOREA 96352649
DAEWOO, GM KOREA 96872700
DAEWOO, GM KOREA 96990997

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs