()

Banda cauciuc, sistem de esapament X30333 FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: X30333

Cod ean: 6430046838871

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 0,041
Material EPDM (etilen propilen dienă cauciuc)
Lungime [mm] 46

FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 03-2010 / 08-2013 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT DOBLO Cargo (263) 1.6 D Multijet (263WXD1B, 263WXR1B, 263WXX1B, 263ZXD1B,... 02-2010 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor diesel
FIAT DOBLO bus (263), DOBLO Combi (263), DOBLO Kombi (263), DOBLO MPV (263) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B) 02-2010 / 12-2023 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 1598 motor diesel
FIAT FIORINO Autoutilitară/limuzină spațioasă (225) 1.3 D Multijet 07-2009 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
CITROËN NEMO Autoutilitară/limuzină spațioasă (AA) 1.3 HDi 75 10-2010 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A, 225AXH1A, 225AXL1A,... 07-2010 / prezent microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
CITROËN NEMO microbus 1.3 HDi 75 10-2010 / prezent microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
PEUGEOT BIPPER TEPEE 1.3 HDi 75 10-2010 / prezent microbus KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
PEUGEOT BIPPER (AA) 1.3 HDi 75 10-2010 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT DOBLO Cargo (263) 1.6 D Multijet 02-2010 / 12-2023 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 66 CP: 90 CMC: 1598 motor diesel
FIAT DOBLO platou / sasiu (263), PRATICO platou / sasiu (263) 1.6 D Multijet (263YXD1B, 263XYR1B, 263YXX1B, 263HXD1B,... 02-2010 / 12-2023 platou / sasiu KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor diesel
FIAT DOBLO platou / sasiu (263), PRATICO platou / sasiu (263) 1.6 D Multijet (263HXE1B, 263HXS1B, 263HXY1B, 263YXE1B,... 02-2011 / 12-2023 platou / sasiu KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor diesel
FIAT DOBLO platou / sasiu (263), PRATICO platou / sasiu (263) 1.6 D Multijet 02-2010 / 12-2023 platou / sasiu KW: 66 CP: 90 CMC: 1598 motor diesel
OPEL COMBO Autoutilitară/limuzină spațioasă (X12) 1.6 CDTI (B05) 02-2012 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 66 CP: 90 CMC: 1598 motor diesel
OPEL COMBO Autoutilitară/limuzină spațioasă (X12) 1.6 CDTI (B05) 02-2012 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor diesel
OPEL COMBO Autoutilitară/limuzină spațioasă (X12) 1.6 CDTI (B05) 02-2012 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor diesel
OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) 02-2012 / prezent microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1598 motor diesel
OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) 02-2012 / prezent microbus KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (230) 2.0 JTD 10-2001 / 04-2002 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 1997 motor diesel
FIAT DUCATO bus (230) 2.0 JTD 10-2001 / 04-2002 bus KW: 62 CP: 84 CMC: 1997 motor diesel

FIAT 852667
FIAT 1557731
FIAT 1558875
FIAT 46529211
FIAT 46546376
FIAT 51714498
FIAT 51854822
FIAT 51854823
FIAT 55187840
FIAT 95510499
FIAT 1755E9
FIAT 1755F1

Produse Echivalente

Imagine Produs