()

Amortizor 3347508 KYB

Producător: KYB

Cod produs: 3347508

Cod ean:

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

309,41 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Partea de montare Axa fata dreapta
Tip amortizor presiune gas
Sistem amortizor bitubular
Tip constructiv amortizor Ansamblu amortizor-arc
Tip montare amortizor stift superior
Numar articol par 3347509

SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 01-2008 / 02-2015 limuzina KW: 154 CP: 210 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 03-2005 / 02-2015 limuzina KW: 169 CP: 230 CMC: 2792 motor pe benzina
SAAB 9-3 combi (E50) 2.0 t Bio Power 02-2009 / 02-2015 combi KW: 147 CP: 200 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 combi (E50) 2.0 t Bio Power XWD 06-2008 / 02-2015 combi KW: 154 CP: 209 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 combi (E50) 2.0 t BioPower XWD 01-2007 / 02-2015 combi KW: 120 CP: 163 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 combi (E50) 2.8 Turbo V6 03-2005 / 02-2015 combi KW: 169 CP: 230 CMC: 2792 motor pe benzina
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 02-2006 / 02-2015 Cabriolet KW: 169 CP: 230 CMC: 2792 motor pe benzina
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 12-2007 / 02-2015 Cabriolet KW: 118 CP: 160 CMC: 1910 motor diesel
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 01-2008 / 02-2015 limuzina KW: 120 CP: 163 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 12-2007 / 02-2015 limuzina KW: 118 CP: 160 CMC: 1910 motor diesel
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD 01-2007 / 02-2015 limuzina KW: 120 CP: 163 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 combi (E50) 1.9 TTiD 12-2007 / 02-2015 combi KW: 96 CP: 130 CMC: 1910 motor diesel
SAAB 9-3 combi (E50) 1.9 TTiD 12-2007 / 02-2015 combi KW: 118 CP: 160 CMC: 1910 motor diesel
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 12-2007 / 02-2015 limuzina KW: 96 CP: 130 CMC: 1910 motor diesel
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 12-2007 / 02-2015 Cabriolet KW: 96 CP: 130 CMC: 1910 motor diesel
SAAB 9-3X (YS3), 9-3X Wagon (YS3) 2.0 t BioPower XWD 01-2011 / 12-2012 combi KW: 162 CP: 220 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power 01-2011 / 02-2015 limuzina KW: 162 CP: 220 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power 01-2007 / 02-2015 limuzina KW: 120 CP: 163 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 01-2011 / 02-2015 limuzina KW: 162 CP: 220 CMC: 1998 motor pe benzina
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 01-2007 / 02-2015 limuzina KW: 120 CP: 163 CMC: 1998 motor pe benzina

SAAB 93190613
SAAB 12803104
SAAB 12805896
SAAB 12805900
SAAB 12805902
SAAB 93190092
SAAB 12803098
SAAB 93190586
SAAB 93190590
SAAB 93190593
SAAB 93190598
SAAB 93190607
SAAB 12803100
SAAB 93190627
SAAB 93190623
SAAB 93190631
SAAB 93190091
SAAB 93190126
SAAB 93190127
SAAB 93190090
SAAB 93190081
SAAB 93190083
SAAB 93166820
SAAB 93190082
SAAB 12762868
SAAB 12756500
SAAB 12756502
SAAB 12756504
SAAB 12756506
SAAB 12756508
SAAB 12756510
SAAB 12756512
SAAB 12756514
SAAB 12758761
SAAB 12758765
SAAB 12762864
SAAB 12756496
SAAB 12762870
SAAB 12762872
SAAB 12766008
SAAB 12786053
SAAB 12786055
SAAB 12786057
SAAB 12786391
SAAB 12794614
SAAB 12794616
SAAB 12797613
SAAB 12797615

Cumpărate frecvent împreună

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs