()

Amortizor 3348012 KYB

Producător: KYB

Cod produs: 3348012

Cod ean: 4549762041822

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

325,90 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Partea de montare Axa fata dreapta
Tip amortizor presiune gas
Tip constructiv amortizor Amortizor cu arc
Sistem amortizor bitubular
Diametru 1 [mm] 51
Numar articol par 3348013
Tip montare amortizor stift superior

Vż rugżm sż consultażi desenul tehnic în "Documente"

PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 THP 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.4 HDi 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 50 CP: 68 CMC: 1398 motor diesel
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 HDi 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 68 CP: 92 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 HDi 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 84 CP: 114 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 207 CC (WD) 1.6 16V 02-2007 / 10-2013 Cabriolet KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 207 CC (WD) 1.6 16V Turbo 02-2007 / 12-2012 Cabriolet KW: 110 CP: 150 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 207 CC (WD) 1.6 HDi 02-2007 / 01-2015 Cabriolet KW: 80 CP: 109 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 207 CC (WD) 1.6 HDi 08-2009 / 10-2013 Cabriolet KW: 82 CP: 112 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 207 CC (WD) 1.6 16V Turbo 10-2009 / 12-2013 Cabriolet KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.0 VTi 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 50 CP: 68 CMC: 999 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.2 VTI 82 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 60 CP: 82 CMC: 1199 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.4 VTi 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1397 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 VTi 03-2012 / 12-2019 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 GTi 08-2012 / 12-2019 hatchback KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.2 THP 110 01-2013 / 12-2019 hatchback KW: 81 CP: 110 CMC: 1199 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 HDi / BlueHDi 75 01-2013 / 12-2019 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 GTi 10-2014 / 12-2019 hatchback KW: 153 CP: 208 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 BlueHDi 120 01-2015 / 12-2019 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 BlueHDi 100 01-2015 / 12-2019 hatchback KW: 73 CP: 100 CMC: 1560 motor diesel
PEUGEOT 208 I (CA, CC) 1.6 THP 165 03-2015 / 12-2019 hatchback KW: 121 CP: 165 CMC: 1598 motor pe benzina

DS 9817007080
PEUGEOT 9803128180
PEUGEOT 9804586680
PEUGEOT 9820324980
PEUGEOT 9804586880
PEUGEOT 9811205780
PEUGEOT 9820328880
PEUGEOT 9803520480
PEUGEOT 5208G5
PEUGEOT 9804588880
PEUGEOT 9804588980
PEUGEOT 5202YW

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs