()

Amortizor 444300 KYB

Producător: KYB

Cod produs: 444300

Cod ean: 4909500739129

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

202,58 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Partea de montare punte fata
Tip amortizor presiune ulei
Tip montare amortizor ochi inferior
Tip constructiv amortizor Telescop - amortizor

IVECO DAILY I platou / sasiu 35-8 (10031131, 10031132, 10031137, 10031224, 10031231,... 01-1978 / 12-1989 platou / sasiu KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 35-8 (10034131, 10034132, 10034137, 10034224, 10034231,... 01-1978 / 12-1989 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY I platou / sasiu 35-10 (10310311, 10311111, 10311112, 10311117, 10311211,... 01-1985 / 12-1989 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 35-10 (10314204, 10314211, 10314212, 10314217, 10314411,... 01-1985 / 12-1989 caroserie KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY I platou / sasiu 40-8 01-1983 / 06-1989 platou / sasiu KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 40-8 V 01-1983 / 06-1989 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (13810217, 13810312, 13810417, 13811112, 13811212,... 01-1989 / 12-1996 platou / sasiu KW: 80 CP: 109 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 60 CP: 82 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (12971112, 12971212, 12971312, 12971317, 12976112,... 01-1989 / 12-1996 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 80 CP: 109 CMC: 2499 motor diesel

ALFA ROMEO 4829233
IVECO 4829233
IVECO 8558562
IVECO 8561478
IVECO 93800199
IVECO 93803666
IVECO 93803675
IVECO 93803676
IVECO 93803892

Produse Echivalente

Imagine Produs