()

Amortizor SA94111.01 SNR

Producător: SNR

Cod produs: SA94111.01

Cod ean: 3413522187567

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

250,89 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Sistem amortizor bitubular
Partea de montare puntea spate
Tip amortizor presiune gas
Tip constructiv amortizor Telescop - amortizor
Tip montare amortizor ochi superior
Lungime max. [mm] 569
Lungime min. [mm] 348
Diametru tub amortizor (mm) 48
Diametru tija amortizor (mm) 12

IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 40-10 V 01-1990 / 04-1996 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315, 95719317,..., A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,... 09-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-12 (95819311, 95819315, 95819317, 95819331) 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I platou / sasiu 45-10 (10331211, 10331212, 10331217, 10331304, 10331311,... 01-1985 / 12-1989 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 45-10 V (10334204, 10334211, 10334212, 10334217,... 01-1985 / 12-1989 caroserie KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 45-10 V (13034204, 13034211, 13034212, 13034224,... 01-1989 / 04-1996 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-10 (94159111, 94159131, 94159211, 94159311,... 01-1991 / 04-1996 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-12 (94179211, 94179231, 94179311, 94179317,... 06-1990 / 04-1996 bus KW: 85 CP: 116 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-12 (95839211, 95839231, 95839311, 95839317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 90 CP: 122 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 49-10 V (13054204, 13054211, 13054212, 13054215,... 01-1989 / 04-1996 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 80 CP: 109 CMC: 2499 motor diesel

IVECO 500378189
IVECO 500378190
IVECO 504043876
IVECO 504043882
IVECO 504064993
IVECO 504069580
IVECO 504152184
IVECO 504170986
IVECO 5801345777

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs