()

Ansamblu miez turbo RECCH66001.0 RECOFICIAL

Producător: RECOFICIAL

Cod produs: RECCH66001.0

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Versiune .0
Piesa noua
Pentru producator volante VOLVO TRUCKS

VOLVO 11031468
VOLVO 11033937
VOLVO 11033938
VOLVO 11034168
VOLVO 15452816
VOLVO 15458201
VOLVO 425677
VOLVO 50027598
VOLVO 8128168
VOLVO 8194432
VOLVO 8194519
Imagine Produs