()

Articulatie axiala, cap de bara T410A128 NPS

Producător: NPS

Cod produs: T410A128

Cod ean: 3661929107248

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Partea de montare Axa fata ambele parti
Filet exterior [mm] 14 x 1,5

TOYOTA CAMRY (V1), CAMRY I (V1), CAMRY Sedan (V1), SCEPTER (V1) 2.2 (SXV10), 2.2 (SXV10, SXV10R) 06-1991 / 07-1996 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 2164 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V1), CAMRY I (V1), CAMRY Sedan (V1), SCEPTER (V1) 3.0 (VCV10), 3.0 (VCV10, VCV10R), 3.0 Vienta (VCV10R), 3.0 XLE SFI (VCV10, VCV10R) 06-1991 / 08-1996 limuzina KW: 138 CP: 188 CMC: 2959 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY combi (V1), SCEPTER combi (V1) 2.2 (SXV10, SXV10R) 09-1991 / 07-1996 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 2164 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY combi (V1), SCEPTER combi (V1) 3.0 (VCV10, VCV10R), 3.0 Vienta (VCV10R) 09-1991 / 07-1996 combi KW: 138 CP: 188 CMC: 2959 motor pe benzina
LEXUS ES (VCV10, VZV21), ES Sedan (VCV10, VZV21) 300 (VCV10R), 300 (VCV10), 300 (VCV10, VCV10R) 09-1991 / 12-1997 limuzina KW: 138 CP: 188 CMC: 2959 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V2), CAMRY IV (V2), CAMRY Sedan (V2) 3.0 24V (MCV20), 3.0 24V (MCV20, MCV20, MCV10), 3.0 Vienta (MCV20) 08-1996 / 11-2001 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 2995 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V2), CAMRY IV (V2), CAMRY Sedan (V2) 2.2 (SXV20), 2.2 (SXV20, SXV20), 2.2 I4 (SXV20, SXV20), 2.2 LE (SXV20) 08-1996 / 11-2001 limuzina KW: 96 CP: 131 CMC: 2164 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V2), CAMRY IV (V2), CAMRY Sedan (V2) 2.2 (SXV20), 2.2 I4 (SXV20) 08-1997 / 09-2002 limuzina KW: 93 CP: 126 CMC: 2164 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V2), CAMRY IV (V2), CAMRY Sedan (V2) 3.0 V6 (MCV20, MCV20R) 08-1996 / 11-2001 limuzina KW: 135 CP: 184 CMC: 2995 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY limuzina (V3), CAMRY V limuzina (V3) 2.4 (ACV30), 2.4 (ACV30, ACV36), 2.4 I4 (ACV30, ACV36) 11-2001 / 11-2006 limuzina KW: 112 CP: 152 CMC: 2362 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY limuzina (V3), CAMRY V limuzina (V3) 3.0 (MCV30, MCV30R), 3.0 V6 (MCV30, MCV30R), 3.0 V6 XLE SFI (MCV30, MCV30R) 08-2001 / 11-2006 limuzina KW: 137 CP: 186 CMC: 2995 motor pe benzina
LEXUS ES (MCV, VZV), ES Sedan (MCV, VZV) 3.0 (MCV30, MCV20, MCV20R) 10-1996 / 07-2001 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 2995 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY combi (V2) 2.5 (MCV21, MCV21W) 08-1996 / 07-2001 combi KW: 147 CP: 200 CMC: 2497 motor pe benzina
TOYOTA SOLARA cupe (V2) 3.0 (MCV20) 06-1998 / 06-2001 cupe KW: 140 CP: 190 CMC: 2995 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY SOLARA Cabriolet (V2), SOLARA Cabriolet (V2) 3.0 (MCV20, MCV20R) 02-2000 / 11-2002 Cabriolet KW: 140 CP: 190 CMC: 2995 motor pe benzina
TOYOTA SOLARA cupe (V2) 2.2 (SXV20) 06-1998 / 06-2001 cupe KW: 100 CP: 136 CMC: 2164 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V1), CAMRY I (V1), CAMRY Sedan (V1), SCEPTER (V1) 2.0 (SV41, SV42) 08-1993 / 06-1998 limuzina KW: 103 CP: 140 CMC: 1998 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V2), CAMRY IV (V2), CAMRY Sedan (V2) 3.0 (VDV10), 3.0 Vienta (VDV10) 08-1996 / 07-2001 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 2959 motor pe benzina
TOYOTA WINDOM (V2) 2.5 (MCV21) 10-1996 / 07-2001 limuzina KW: 147 CP: 200 CMC: 2496 motor pe benzina
TOYOTA WINDOM (V2) 3.0 (MCV20) 10-1996 / 07-2001 limuzina KW: 155 CP: 211 CMC: 2995 motor pe benzina

DAIHATSU 45503-39135
LEXUS 4550339055
LEXUS 4550329355
TOYOTA 4550309041
TOYOTA 4550309030
TOYOTA 45503-29355
TOYOTA 4550339135

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs